Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már régóta pattanásos vagyok,...

Már régóta pattanásos vagyok, mit tehetnék? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ne gyertek nekem azzal, hogy mindenki pattanásos tinikorában, mert 40 ismerősömből 37-nek nincsen egy pattanás sem az arcán, és nem 6 éves gyerekekről van szó. Nekem már 8-9 éves koromban kezdtek jönni pattanások, azóta csak rosszabbodott. Mindent, tényleg mindent kipróbáltam. De egyszerűen nem csak zavar hogy látszik hogy ott vannak, hanem fáj is. Kurvára fáj. Duzzadt piros pattanásokkal van tele az állam és többször is kinyomkodta már kozmetikus, de egy hét után ugyanúgy visszajöttek. Szedek gyógyszert, Próbáltam tényleg minden féle szart de semmitől sem lett jobb. Mégis mi a fenét kéne csinálnom, hogy legalább egy kicsit is jobb legyen?

#pattanás #mitesszer #zsíros bőr #fájó pattanások
2023. okt. 13. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Endokrinológusnál is voltál?
2023. okt. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
gondolod, hogy ő meg tudná mondani mi a probléma? mert még nem voltam
2023. okt. 13. 23:00
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem ott derült ki hormonprobléma.


Milyen gyógyszert szedsz amúgy?

2023. okt. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Emina 94 válasza:
Szia,jelenleg 30 éves vagyok és még mindig teli pattanással.Elmentem endokrinologhiz aki gyógyszereket írt fel megtiltotta a csokit és egyéb dolgokat minta étrendet kaptam.Pcos betegségem volt egész életemben.(policisztás ovarium)rengeteg ciszta .Zsíros volt a bőrön a hajam rengeteget izzadtam
2023. okt. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3-as valami rettenetesen hosszú neve van, még van kb. 2 hetem a kúrából, remélem jobb lesz, bár jelenleg rosszabb mint mielőtt elkezdtem szedni:)
2023. okt. 14. 09:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer kaptam az arcomra valami üveg folyadékot pattanásos bőrre az jó volt.
2023. okt. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De én már rengeteg mindent kaptam, mindegyiket használtam amennyi ideig felírták de egyiktől sem lett jobb, sőt inkább rosszabbodott
2023. okt. 14. 19:23
 8/13 anonim ***** válasza:
A gyógyszert ki írta fel és mire? Voltál bárhol is kivizsgáláson? Ha a kozmetikus után ilyen gyorsan visszajöttek akkor valami okozza őket, és egyértelműnek tűnik, hogy valamilyen belső probléma. Amíg az nincs kezelve és gyógyítva addig külsőleg hiába próbálod kezelni, nem fog javulni a helyzet.
2023. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kozmetológus-bőrgyógyász írta fel.
2023. okt. 19. 16:45
 10/13 A kérdező kommentje:
Pattanások enyhítésére/eltűntetésére írta fel, és kivizsgáláson nem voltam, mert nem gondoltam hogy komoly lenne
2023. okt. 19. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!