Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az gáz ha az 5 éves gyerekem...

Az gáz ha az 5 éves gyerekem az oviba bepisilt , mert nem engedte ki alvásidőben az óvónő, de ő szolt h kell neki? Azzal indokolta az óvónő mert még azt az 1 órát simán ki kellett volna bírnia, nem is azonnal pisilt be.

Figyelt kérdés

2023. okt. 14. 16:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen szabály nem írhatja felül az alap emberi szükségleteket. Valószínű nem volt kedve kivinni az óvó néninek, és így próbálja mosdatni magát. Ha ilyen munkát vállal valaki, akkor ez nem lehet kedv kérdése. Kíváncsi lennék, hogy ha neki kell pisilni meddig tartogatja? Akkor is vár vele egy órát? Azért ezt nem hagynám annyiban.....
2023. okt. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Az óvónő nagyon gáz, igen.
2023. okt. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Pontossan igaza van az 1.nek

Ès simàn megkellene említeni az ovònônek vagy az igazgatònak?hogy na ez micsoda dolog?

Ha ez a munkàja ezèrt èl ezèrt kel fel minden nap ezèrt lètezik hogy gyerekekkel foglalkozzon akkor hajrà…

2023. okt. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus! Én óvónő vagyok. Ha ilyet tennék és a vezető fülébe jutna, biztos fegyelmit kapnék. A gyermek az első! A fiziológiàs szükségletei pedig alapvetően előre sorolandó, plàne az ilyen helyzetekben. Sajnàlom hogy ez történt veletek és sajnàlom hogy még ti érzitek magatokat kellemetlenül emiatt!
2023. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

#4-es vagyok.

Az a kérdés merült még most fel bennem, hogy vajon foglalkozàs közben sem engedi ki a gyermeket pisilni, ha esetleg kéreszkedne?

2023. okt. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az óvónőt ki kellene rúgni.
2023. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én fiammal tette volna anno. Tuti hogy köpni nyelni nem tudna, úgy helyretenném.
2023. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez gáz, ilyen nincs,jelenteni kell a vezetőségnek.
2023. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igazatok van teljesen szerintem is beszéltem is utánna az ovónővel , de ezekre a kérdésekre azt mondta , hogy ha olyan a helyzet ő is tartja, vagy majd suliba is kimegy óráról e gyerek! Mondtam h okés de szolt hogy sürgős és ön nem engedte ki és utánna bírta még valameddig . Meg még könyörgöm ovis nem is sulis
2023. okt. 15. 00:10
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen bolygón van ez az óvónő! Az iskolában simán kiengedik majd tanóra közben, felelés idején vagy dolgozatíràs közben! Még egy érettségi vizsgàn is kiengednek, szabàlyzat van rà, de ki lehet menni! Én a helyedben ha még egyszer ilyen előfordul, megkeresném a vezetőt! Ez nem normàlis dolog, ahogy a munkàjàt végzi!
2023. okt. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!