Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen orvosi igazolás lehet...

Milyen orvosi igazolás lehet megfelelő arra, hogy ne kelljen bejárnom az irodába, hanem folytathassam a munkát home officeból ahogy eddig is?

Figyelt kérdés

a problémám az, hogy nekem egy nap bemenni oda-vissza az irodába nagyon megterhelő a derekamnak, viszont nincs ennek még úgymond látszatja, nincs sérvem, vagy ilyesmi, de ha többet kellene buszon utazni, hamar előjöhetne - szeretném ezt elkerülni...viszont erről nem tudom, tud-e kiadni így az orvos igazolást...mi más ok lehet még, amit elfogadnak/elfogadhatnak?

a buszon töltött időt szeretném inkább mozgással eltölteni a szabadban, a munkát meg ugyanúgy el tudom végezni otthonról is


2023. okt. 16. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Átmégy olyan céghez, amelyik nem erőlteti a fölösleges bejárást.
2023. okt. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ mi a foglalkozásod.
2023. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás baromi egyszerű, odaköltözöl a munkahelyed melletti házba, s akkor nem kell buszoznod.
2023. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Simlizés helyett megbeszéled esetleg a munkáltatóddal, hogy megterhelő számodra a bejárás?
2023. okt. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jáj, micsoda nyafogás. Nekünk is "megterhelő", képzeld. A derekad meg lehet azért van oda, mert otthon tespedsz csak a home office-dal. Mars vissza, elég volt a lógásból.
2023. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyomás a szalag mellé a hideg csarnokba csirkét bontani, mi? 😂
2023. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész kifogás kamu - és még röhejes is: nincs bajom tulajdonképpen, de még lehet egyszer talán, mert a vonat széke kikészíti a derekam, de az otthoni nem :) - inkább arról van szó, hogy a 3 évi otthon fetrengés után a munkáltató azt mondta, hogy ezt most már semmi sem indokolja, a munkavállaló meg vérig sértve érzi magát és máris keresi a kiskapukat. Rossz hírem van: ez nem fog hosszú távon összejönni.
2023. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
fanyalgóknak üzenem, hogy érdemes lenne kipróbálniuk az ilyen típusú munkát és rájönnének, hogy az irodai tartózkodás nem a munkáról szól manapság. többet dolgozok otthon, mint az irodában, ahol csak társasági életet lehet élni, de koncentrálni nem...persze irigykedni lehet, hogy valaki megengedheti magának a home officet...
2023. okt. 25. 13:06
 9/12 anonim ***** válasza:

8.

Képzeld, más is volt már HO-ban, de ezt az inkolatlan, évek óta folyamatosan tartó otthon fetrengést még én is, mint munkavállaló, túlzásnak tartanám. (Ha így lenne nálunk.)

2023. okt. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Akkor kérlek magyarázd meg, hogy ha a munka homeofficeban is el van végezve határidőre és jó minőségben, akkor mégis miért kellene bejárni az embernek? Idő és pénzpocséklás a munkavállalónak, a munkáltatónak meg csak pénzpocséklás.
2023. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!