Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Packeta csomagot átveheti más?

Packeta csomagot átveheti más?

Figyelt kérdés

Amennyiben rendelek egy csomagot egy Packeta átvevőhelyre, és egyik barátomat kérem meg, hogy átvegye azt, szükséges igazolnia, hogy van kapcsolata velem, vagy a kód megadása után átadják neki?

Amikor én vettem át, megkérdezték, hogy stimmel-e a név, és átadták, nem kértek személyit, se semmit, amivel igazolnom kellett volna magam. De mondjuk ha az átvevő neme eltér a rendelőétől, akkor gondolhatják, hogy a Varga József nem egy csinos nő személyében jelenik meg az üzletben. Ebben az esetben kérnek valamiféle igazolást, hogy van-e kapcsolata a rendelővel?



2023. máj. 12. 12:18
A kérdező szavazást indított:
Igen, kérnek igazolást (megírom, milyen formában)
Nem kérlek. Elegendő a kód megadása.
egyéb (megírom válaszként)
7 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Azon kedves válaszoló, aki az "egyéb (megírom válaszként)" szavazáspontot választotta, és nem fogalmazott meg választ, mit érzett? :D
2023. máj. 12. 12:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Túlbonyolítod. Egyszerűen meg kell adni a jelszót amit xy nevére küldtek (akár férfiként te is kiadhatod magad Szabó Balázsnak pl.) de ez mind lényegtelen, mert személyit nem is kérnek.
2023. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja és persze alá kell még írni az átvételi elismervényt, de elég egy krixkrax is :)
2023. máj. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De, hogyha én férfiként saját nevemre kérem a csomagot, és egy lány barátom veszi át, akkor ő a saját aláírásával kell, hogy aláírja, vagy az enyémet firkálja oda?
2023. máj. 12. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan mint amikor GLS házhozszállítás. Bárki átveheti, ha tudja a jelszót..
2023. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lányként nem írhatja alá a te aláírásoddal, így nyilván a sajátjával kell :)
2023. máj. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!