Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Belenéztem egy lézerbe, lehet...

Belenéztem egy lézerbe, lehet bajom?

Figyelt kérdés

Nem igazi, egyik osztálytársamnál volt, ilyen kis biszbasz, és nem a szemembe világított, hanem én néztem véletlenül bele, és, hogy ezeknek van ilyen szemkárosító hatásuk? Gondolom nem, mert akkor nem osztogatnák ilyen könnyen idióta fiataloknak, de azért biztosra megyek!

Köszönöm a válaszokat!



#lézer #Szemkárosulás
2023. okt. 17. 09:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagyis, hogy igazi, csak nemhiszem, hogy annyira erős volt
2023. okt. 17. 09:36
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja, és zöld fényű lézer volt
2023. okt. 17. 09:46
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Lassu és kínok közti halált fogsz halni
2023. okt. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kösz:D
2023. okt. 17. 09:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod sem tőle.
2023. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Azt kb. abban a másodpercben éreznéd. Ez nem olyan, hogy órákkal később jelentkezik. Kb. olyan érzése, mintha nagyon sokáig néznél a napba, és úgy érzed felrobban a szemed. És utána vagy azonnal megvakulsz, vagy lesz egy pontban olyan, hogy ott nem látsz (ilyen fekete pöttyöt látsz ott, kisebb nagyobb méretben). Ha ilyen nincs akkor később már nem lesz bajod tőle.
2023. okt. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszeri, rövid alkalommal nem lesz bajod, ha rendszeres lenne, akkor lenne szemkárosító hatású.
2023. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért másfél óráig nem kellett volna.
2023. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A vékont, toll vastagságú zöld lézer volt, vagy a vastagabb?


A vékony csak pár milliWattos, ott a szem záró reflexe még megvéd.


A vastagabb, amibe lítium akku való, ha az pillanatok alatt elgőzölögteti a cólás matricáról a festéket és ugyanolyan gyorsan sült retinát készít a szemfenéken ahová esett egy kicsi pontban vagy vonalban.


Egy ilyen erősebb zöld lézerrel "játszottam" és levideóztam közben, milyen hatása van.

A követlező h.sz.-ban küldöm a videót róla!

2023. okt. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt a zöld lézeres videó!


[link]

2023. okt. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!