Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a mosdóban nagy a sor és a...

Ha a mosdóban nagy a sor és a mögöttemálló szól hogy a gyerekének nagyon kell ugye nem kötelességem előre engedni attól még ha felnőtt vagyok és nekem is nagyon kell!?

Figyelt kérdés
Ez egy nyilvános vécén volt és a nő kiakad hogy senki nem engedte előre és bepisilt a gyereke. Nem én tehetek róla vigye időben wc-re.

2023. okt. 20. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem kötelességed. Tanuljon meg időben szólni a gyerek.
2023. okt. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Szoljon hamarabb, vagy a szülő kérdezzen rá hogy kell-e neki és akkor nem pisil be.
2023. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem kötelességed. Udvariasnak, vagy jófejnek lenni nem kötelesség. Én simán eloreengedtem volna, egy gyerek nem tudja olyan könnyen visszatartani, mint egy felnőtt.
2023. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt én értem csak nekem is kellett és én voltam ott elöbb és még előttem is 7 ember volt és ők sem engedték előre
2023. okt. 20. 14:43
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Én mindenképpen előre engedem. Gyerekből van, nehezebben tartja mint egy felnőtt.
2023. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szóval én az elsőkkel érték egyet szóljon időben
2023. okt. 20. 14:43
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
Hányingerem van az "én gyerekkel vagyok, ezért mindenhol (is) előbbre kell, hogy engedjenek". Azért egy szülő egy idő után kéne, hogy tudja, hogy mennyi vizet töltött a kölykébe és az mennyi idő után akar távozni, ezt úgymeg lehetne tanulni. Ha foglalkozna egy kicsit is a kölykével. De egszerűbb másokat cs*tetni, meg "nekem gyerekem van, jogom van ehhez meg ahhoz". Nincs semmihez se több jogod. Szépen kivárod a sort. Meg lehet előre gondolkodni. Undorító.
2023. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
A kettő azért nem 1 kategória .
2023. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát azért kicsit de 8. Valamennyire eggyet érték a 7-es sel
2023. okt. 20. 20:42
 10/14 1Léna ***** válasza:
81%
Szomorú. Bár nem írtad mekkora gyermek volt. De ha senki nem engedte előre őket az azt jelenti, hogy nem volt a sorbanállók között olyan akinek a családjában lenne kisgyerek. Senkinek nem volt tapasztalata arról (a saját szobatisztaságára nem emlékezhet), hogy ha felnőttként nehéz kivárnod a sort amikor szükséged van akkor ez kisgyerekként még nehezebb.
2023. okt. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!