Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felnőtt korban mandulaműtét...

Felnőtt korban mandulaműtét után jobban fáj mint gyerekkorban?

Figyelt kérdés
Mert kb. úgy viselkedik mint aki mindjárt meghal.

2023. júl. 30. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a fájdalom tűrő képessége. Lehet, hogy te meg sem érzed más meg belehal.
2023. júl. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

# 1


a gyerekeknek nem kisebb?

2023. júl. 30. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Felnottkorban nehezebben gyogyul es nagyobb mutet.

Azert lehet, hogy a gyerekek is nagyon megszenvedik, csak sirnak kisebb dolgokert is, nem veszik oket komolyan.

Kepzelj el egy nagyon fajdalmas sebet, ami minden egyes nyelesnel ujra es ujra meg jobban faj.

2023. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiatal test gyorsan újjáépül , a koros nem . Veszélyes és felesleges műteni mert az egy szerv , a klinika annyira korlatolt ha fáj begyullad kiveszi . Ennyit tud az okát nem ismeri nem gyógyit , a kinokra mérget ad .
2023. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 S.J. válasza:
Engem múlt héten műtöttek és ráadásul ez volt a második mandulaműtétem. Az elsőt jobban megszenvedtem,a mostani kissé jobb volt. Meg fáj, de már a vége felé tartok.
2023. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!