Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék rajta?

Hogyan segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés

Párom már 1 éve nagyon bele merült a hétvégi kimaradásokba. (Kábítószer,alkohol) 1 éve minden héten folyamatosan. Már mondhatni függő. Tegnap este sírva kérte hogy segítsek neki. Ne hagyjam el.

Azt tudni kell hogy van egy 2 éves kisfiúnk. Ő ebből nem lát semmit. Nem éreztessük vele. Nincs előtte veszekedés és nem látja így az apját egyszer sem.

Hétköznap nagyon jó apa. Dolgozik minden nap. Munka után játszunk a gyerekkel. Este ketten már filmezünk beszélgetünk. A kapcsolatunkkal semmi gond. De Pénteken valami elkapja és egyszerűen nem lehet meg állítani. Én próbálom vissza tartani. De Nem megy. Arra kért segítsek neki. De hogyan? Látom rajta hogy nem akar így élni ő se

Elvonóra nem szeretném hogy menjen mert ahogy észre vettem az még soha senkin nem segített csak még rosszabb lett. Tele tömik gyógyszerekkel az embert. És amúgy is ő keresi a pénzt. Én még nem tudok dolgozni menni.

Hogy lehet ezen segíteni?


2023. okt. 25. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálkozások első körben pszichológussal. Lehet, hogy elég lesz.
2023. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!