Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék anyukám...

Hogyan segíthetnék anyukám torok daganatán? Ezotériával vagy fizikailag, vagy akárhogy. De segíteni akarok rajta. Megígértem neki. nem halhat meg ilyen korán:' ( ( L/14

Figyelt kérdés

pár napja egy csomót vett észre a torkánál,és elment orvoshoz,aki egyből elküldte a rákos daganatokkal foglalkozó kórházba. mostanában nem voltunk jóban,de namérdekel milyen volt velem,szeretem mert az anyukám,és segíteni akarok neki.megígértem neki!! kérlek mondjatok ötleteket!!nagyon kérekszépen mindenkit,hogy ne hülyeségeket válaszoljatok.az édesanyám élete múlhat ezen!!:'((

14/l


2011. jún. 7. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Fizikai segítséget kap a kórházban. Ha elképzeled, minden nap, hogy meggyógyul, akár többször is, és mondogatod magadnak, az segíthet. De sose azt mondd, amitől félsz "ne haljon meg" hanem amit szeretnél "éljen még sokáig, gyógyultan". Itt azzal, hogy "nem halhat meg" máris rosszul fogalmaztál. (Akik leoltanának ezért, üzenem nekik, hogy oltári ngay hülyeségnek hittem ezt a módszert, amíg ki nem próbáltam. Tényleg lehet fizikai hatása is. De ha nem, ártani akkor se ártasz vele senkinek.) És beszélgess sokat anyukáddal, mondd el neki, mennyire szeretnéd, hogy meggyógyuljon. Ez erőt ad majd neki a betegséggel szemben. Remélem, tudtam segíteni.

21L

2011. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kedves 14 éves lány!Nem szabad azonnal rosszra gondolnod, az orvostudomány van annyira fejlett, hogy bármilyen betegség gyógyítható, ha idejében kiderül.Szerintem időben elment édesanyád az orvoshoz.Ne félj, nem lesz semmi baj.Ne bosszantsd, hogy ne idegeskedjen, fogadj szót és öleld meg gyakran.Jobbulást kívánok!
2011. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lelkileg tudod támogatni, az ezotéria hülyeség. A legjobban akkor tudsz segíteni, ha elmész, és kéred, hogy bocsásson meg. Békülj ki vele. Mondd meg neki, hogy szereted, mert ő az anyád, és hogy eljöttél, hogy támaszt adj. Most az immunrendszerét kell erősíteni, vitaminokkal, meg deutériummentes vízzel. Hagyd, hogy kibeszélje magát, mert lehet, hogy ezt már nem sokáig teheti meg. Jól teszed, ha megtanulsz szájról olvasni. Nem akarlak megijeszteni, de lehet, hogy szükségetek lesz rá.
2011. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy pozitívan állj hozzá a kialakult helyzethez, nem szabad pánikba esned, főleg nem anyukád előtt. Mutasd ki neki, mennyire szereted, töltsetek együtt sok időt, ha tehetitek, a fizikai részét, amit tenni lehet érte, az orvosok megteszik. Ha korán kapták el a daganatot, jó esélyei vannak anyukádnak, egyáltalán már biztos, hogy rosszindulatú, vagy még csak az eredményre vártok?
2011. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a dédim is ugyanebben halt meg. és már nagyinak seincs túl sok ideje hátra,anyu is megmondta.:( és ha mindkettőjüket elveszítem én megbolondulok. nem veszíthetem el őket ilyen korán.nemlehet. segítenem kell rajta.nem hagyhatom hogy baja essen.megígértem neki! :((
2011. jún. 7. 21:12
 6/8 A kérdező kommentje:
még várunk az eredményre,és kézzel,lábbal imádkozunk,hogy jó legyen. emi az illeti agész családunk hisz ez ezotériában,természetfelettiben,szoval..szerintem talán nem hülyeség,de lehet igazatok van nemtudom. az természetes,h elötte nem sírom el magam ez miatt,hanem bíztatom ,hogy ugyis jó lessz az eredmény,megfogsz gyógyulni,de nehéz,hiszen csak egyedül vagyok vele,nagyira nemnagyon tudunk számítani.:(
2011. jún. 7. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy ezoterikus el tudná mondani, hogy miket képzelj, meg hasonlók, de lehet, hogy a végén nagy árat kell fizetnetek érte.
2011. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van 1 védőangyala.Nézd meg h az anyukád horoszkópjához melyik angyal tartozik és kérd a segítségét.A lényeg h erős legyen a hited.De főleg lelkileg kell nagyon erősnek lenned,mert ha az anyukád nagyon el lesz keseredve neked kell a számára lelki támaszt nyujtanod.A lényeg h ne éreztesd ve3le h félsz a halálátol mert azal lehet h ártasz neki.A szemébe mutass erőt és magabiztosságot,de éjjel mikor lefekszel nyugodtan sírd ki magad
2011. szept. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!