Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Idegesség miatt lehet napokig...

Idegesség miatt lehet napokig tartó fejfájásom émelygéssel?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat stresszeltem az elmúlt napokban, de màr nyugodtnak érzem magam, viszont még ma is ugyanúgy fáj a fejem, amit émelygés kísér. Nem igazán mondanám hányingernek mégis úgy érzem, hogy elhányom magam, érzem, hogy a fejem miatt van ez. Mivel nagyon félek a hányástól már rendesen rá is paráztam. 3 napja tart már. Fájdalomcsillapító nem használ és nagyon félek, hogy hányni fogok, ez a pánik meg csak felerősíti a tüneteim. Attól is félek, hogy valami hányós betegségem van. Megfázásos tüneteim egy hete voltak, de abból már meggyógyultam.

25/L


2023. okt. 28. 09:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Étvágyam van, enni tudok, nem a gyomrom érzem rossznak
2023. okt. 28. 09:42
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább terhes lehetsz.
2023. okt. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok
2023. okt. 28. 09:56
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
De igen.
2023. okt. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dinnye2 válasza:

Szerintem simán lehet, hogy még mindig a stressz hatása alatt vagy. Bár már megnyugodtál, akkor annyira belelovalltad magad abba a dologba, hogy még mindig rosszul vagy. Az ismerősi körömben is történt hasonló. Ahhoz tudnám ezt hasonlítani, mint amikor rohansz(felgyorsul a szívverésed), aztán csak pár perccel később áll vissza a normális szívritmus. Adj időt a szervezetednek!

A hányásról annyit, hogy ne parázz tőle, mert ha kiadod magadból, akkor megkönnyebbülsz.

Remélem, hogy segítettem (bár csak tapasztalatból írtam ezeket)!

Jobbulást!

2023. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!