Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Munka orvosi alkalmassági...

Munka orvosi alkalmassági vizsgálat mennyi idő alatt készül el? Kell érte fizetni? És ha nincs érvényes tüdőszűrőm?

Figyelt kérdés
Most lsz állandó munkahelyem. Eddig így-úgy dolgoztam feketén, ismerős beajánlott, nem kellett hozzá papír, nekem meg semmi egészséggel kapcsolatos gondom nem volt. Most hát ugye lesz rendes meló, viszont lila gőzöm nincs egy ilyen mennyi idő alatt készül el. Na meg, ez nekem pénzbe fog kerülni? Bármilyen okból lehet olyan kifejlete a dolognak, hogy az nekem pénzbe fájjon, pl: tüdőszűrésért, ha van helyben.
2023. okt. 29. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában csak a tüdőszűrésért kell neked fizetni, amit utólag megtéríthet a munkáltató, a többit pedig elsőre is a cég fizeti. Ha van korábbról kiskönyved, azt vidd magaddal az orvoshoz. Az idő lehet 1 hét, lehet több, attól függően, hogy hogy kapsz időpontokat.
2023. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az alkalmassági vizsgálatra is időpontot kell kérni az üzemorvostól. Maga a vizsgálat egy általános vizsgálat, néhány perc az egész. Vérnyomásmérés, meghallgat elöl, hátul, olvasni kell, hogy jó-e a szemed. Lehet, még kérdez pár dolgot. Tüdőszűrős papírt akkor kell vinni, ha kérik. Nálunk nem szokták. Ha anélkül mész és mégis kellett volna, akkor lehet pótolni később is. Különben meg ingyen van, csak mondani kell, hogy az éves tüdőszűrőre jöttél. Az üzemorvosi vizsgálat is ingyenes.
2023. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszéltem anyával, és a pszichiáteremmel, meg a Semmelweis Egyetemmel, és azt mondták tanulhatok orvosnak, csak nem biztos, hogy alkalmas leszek háziorvosnak, de az még odébb van
2023. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ide😅
2023. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!