Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Szóval Július...

Mi lehet ez? Szóval Július végén volt a programozott császár műtétem. 2x szúrtak vénát az első a kézfejemben volt, ahol a víz és az antibiotikum folyt le. Mire betoltak a műtőbe elzárodott a vénám.

Figyelt kérdés
A műtös hölgyike próbálta megnyitni szerintem valami folyadékkal mert égett az egész kezem. Baromira fájt iszonyatosan, 5x kellett kerlelnem hogy könyörgöm keressen máshol mert már nagyon fájt. lényeg hogy azota ott (csuklóm alatt a hüvelykujjam fölötti vonalban) néha fájdogál bele nyilal vagy éppen tompán mégis szuróan fáj de mintha a csontom fájna. , ha pl rajta fekszem ejszaka akkor reggelre erzem. Sokat fogom a kislányt és néha akkor is. Nem piros nem duzzadt ugyanúgy néz ki mint a másik kezem. Ez normális hogy 3 hónap után is ilyen érzékeny(kérdés) Most azon parázok lehet benne maradt valami, a franc se tudja mar de idegesít. Előre is köszönöm a válaszokat :)

2023. okt. 30. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet sérült az ideg.

Valami pancsert fogtál ki. Újoncot esetleg.

Vizsgáltasd meg szerintem

2023. okt. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Július es császár...... Julius Ceasar
2023. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 es kommentelő :) ezen most jót mosolyogtam :)
jan. 17. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!