Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Labornál van valami kitétel,...

Labornál van valami kitétel, hogy mennyi időnek kell eltelni 2 laborvizsgálat között?

Figyelt kérdés
Két külön intézménybe mennék, de mindkettő TB-re van.

2023. nov. 2. 12:59
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Attól függ mire mész, nő vagy férfi, stb., de 2 külön helyen ugyanazt mire kell nézni?
2023. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az van, hogy a városunkban a szakorvosiban van időpontom kardiológiára (amire már 6 hónapja várok), és kell friss labort vinni. Ehhez el kellene mennem laborba (szintén itt a városunkban).

Viszont pajzsmirigy miatt az egyik kórházba (ahova járok a járóbeteg rendelésre), oda megyek a kardiológia után 2 héttel, és ott is labor lesz és UH, azzal kell mennem az endokrinológushoz.

Megfordult a fejemben, hogy nem lesz-e gond 2 hét különbséggel 2 labor. (A klinika laborját ugye vihetném a kardiológushoz, csak az a baj, hogy a kardiológus lesz előbb. Fordítva annyira nem.)

2023. nov. 2. 18:42
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem lesz gond ebből, mehetsz nyugodtan, csak elsőre nem tudtam mi miatt van így.
2023. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtatást.

Igen, ez most elég hülyén jött ki (már a fél év alatt majdnem elfelejtkeztem a kardiológiáról).

2023. nov. 2. 19:07
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Basszus amúgy ez kegyetlen, én ugyan 1 hét alatt el tudtam intézni a kardiológiát, mert ilyen helyen dolgozom, de ha belegondolok, laikusként ez nálam is fél év lett volna és akkor abban nincs benne a megoldás, csak egy vizit.
2023. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös, és amúgy az EKG-m fél évvel ezelőtt infarktust jelzett (mármint múltban lezajlottat), ezért is volt ilyen "sürgős", na erre kaptam 6 hónappal későbbre beutalót szakorvoshoz. (Sokszor vagyok gyenge, légszomj, ilyenek, igaz, pár perc alatt rendeződik azért).
2023. nov. 2. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!