Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Nem rég mentünk szét volt barátommal, ami 4évif tartott.

Azt hittem tök jól vagyok, hiszen nem sírok annyit, nem lettem antisoc, viszont a szívem nagyon furán viselkedik mostanasag.

Napi szinten 3-4szer csak az felszökik a pulzusom, 90-95 re.

80 alatt már nagyon ritkán van.

És ilyenkor szédülok, hányingerem van, és egy kicsit homályosan is látok.

Voltam dokinál elmondta hogy szerinte a stressztől van, de tovabb kuldott mashova, az meg egy kicsi ido hogy oda eljussak.

A lényeg hogy a jelen pillanatban ott tartok, hogy már aludni sem tudok, a pulzus probléma miatt.

A vernyomásom nem vészes.

Akármikor be csukom a szemem és elaludnék, olyan mintha jönne egy hullám a testemben, mintha egy át bulizott éjszaka után ki akarna jönni belőlem a pia, és kinyitom a szemem és érzem a szívem ezerrel dobog.

6sztor probaltam meg aludni, és ezennel feladtam. Ragadnak le a szemeim, de egyszerűen folyton fel riadok.

Nyugtatót nem szeretnék szedni, semmiképp.

Valakivel volt mar ilyen?


2023. nov. 3. 02:11
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Oltott vagy?
2023. nov. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok oltotXD
2023. nov. 3. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!