Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős vizes hasmenés?

Erős vizes hasmenés?

Figyelt kérdés

Ma jöttem haza egy egyhetes utazásból. (hazafele busszal jöttem, nem repülővel (8óra ülés összenyomorítva...).

Mióta ma hazajöttem 3x volt vizes hasmenésem, szó szerint úgy megy mintha víz lenne.

2 nap múlva kell megjönnie,ettől is lehet? Előtte is volt mindig hasmenésem mielőtt megjött, de nem ennyire...

Lehet ez az utazás miatt is,hogy összegörnyedve ültem 8 órán át felállás nélkül?

Vettem be probiotikumot de nem nagyon használ eddig.



nov. 6. 16:43
 1/4 A kérdező kommentje:
*ebédre az útról megmaradt 2 szendvicset ettem amiben sajt is van. Vajon az a gond hogy a sajt megromlott benne 8 óra alatt?
nov. 6. 16:44
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet, vírus, a sajt, mindegy is. Estig hagyd, had jöjjön, Aztán kapj be pár széntablettát. Banán is jó lehet. Igyál sok vizet, akkor is, ha utána szaladni kell. Ma már csak kekszet, vagy sós főtt krumplit egyél, szóval a szokásos ;)
nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Merre voltál? Az is lehet, hogy a kinti vízzel, meg nem mosott gyümölccsel szedtél össze valamit. Itt írnak az utazás utáni hasmenésről: [link]


A fenti válaszoló tanácsai teljesen jók, esetleg még ORS-t vehetsz, habár picit drága, de rehidratál.

nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy milyen az a probiotikum.
nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!