Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, ti melyik kifejezést...

Lányok, ti melyik kifejezést használjátok akkor, amikor nagywcre kell mennetek?

Figyelt kérdés

2023. nov. 6. 21:20
A kérdező szavazást indított:
Kakilnom kell
Szarnom kell
15 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem mivel nem közlöm senkivel, hogy miért teszek látogatást a wc-n.
2023. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valahol elmegyek mosdóba (idegen helyen vagy vendégségbe ahol mondjuk mondani kell hova mész, nyilván otthon vagy más helyen nem kell mondani) és ilyen dolgom van az valószínűleg azért van mert sürgős. Tehát nem leszek ott fel órát. Általában amikor én vagyok ilyen helyzetben elég egy elmegyek mosdóba is.
2023. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A "elmegyek a mosdóba" kifejezést. És senkinek semmi köze, hogy a mosdóban épp mit csinálok.
2023. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Megyek, mert majd be szarok. Ezt szoktam mondani .
2023. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Baráti társaságba helytől függetlenül "Elmentem barnázni"

Családi körben szüleimnél vagy tesóméknál nem jelentem be különösen max annyit hogy megyek "oda"

Munkahelyen "Elmentem az irodába" nálunk ebből mindenki tudja hogy az illető nagy wc-re megy és nem tényleg az irodába, bár az új dolgozók totál félre értik de idővel megértik miért mondjuk így ez amolyan belsős "poén".

Ha a barátomnál vagyok (még külön élünk) "Megyek szarni" Mi annyira összekovácsolódtunk már a kapcsolatunk kezdetén hogy így beszélünk egymással full lazán pont azért mert így adjuk elő teljesen önmagunkat és szerintem meg a párom szerint is ez a legfontosabb.

Ha a párom szüleinél vagyunk "Ki kell mennem"


Ha a párom nővérénél vagyunk "Megyek nyomni egyet vagy többet" Itt azért mondom ezt mert a nővére humorista és bár ez nem tudom miért humoros, szerintem nem az, de Ő adta nekem ezt a tippet, szereti ha közvetlen kimondom viccesen azt hova megyek, nem szereti ha valaki feszeng meg túlzásba viszi az illemet meg az udvariasságot.

2023. nov. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 K.O. ***** válasza:
53%
attol fugg mennyire kozeli a kapcsolat azokkal akiknel menni kell.. baratoknal szarnom kell, idegen helyen kakilni kell, de idegen helyen meg nem tudok, ugyhogy inkabb szarnom kell:D
2023. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Megyek ülőmunkát végezni.
2023. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De nem feltétlenül akkor mondja az ember amikor éppen megy a wc-re, hanem bármikor amikor szóba kerül. Pl vagytok valahol szabadban és pisilni tudnátok, de nagydolgot már nem tudjatok elvégezni ezért valahogy kimondjátok hogy hát nektek rendes WC kell mert kakálni kell. Vagy ha pároddal vagy aki mellett nem kell titkolózáni ezért nyugodtan mondhatod hogy azért sietsz haza mert kakálni kell, vagy sokáig leszel mert...

Alapbol idegen helyen vagy ha a helyzet nem indokolja én se közlöm hogy miért megyek wcre, egysuerűen csak kimegyek a mosdóba. Csak vannak szituációk amikor egyszerűen kimondja az ember.


5. Barátod nővére fura. Miert kellene mondenkinek minden infot elmondani? Szerintem nem muszály kimondani hova megyünk, és ez nem feszengés hanem csak annyi hogy senkinek semmi köze ahhoz hogy mit fogok csinálni a wc-n. Nem mondom azt se hogy tampont megyek cserelni, vagy megnézem hogy megjött-e. Mit kezd ezzel az információval a másik ember? Semmit. Az a másik hogy valoszinű őt egyáltalán nem érdekli hogy én mit csinálok ott. Engem sem érdekel hogy más mit csinál ott. Ha neked meg kényelmetlen az hogy "megyek nyomni" akkor ne mond. Munkahelyen sem látom indokoltnak elmondani.

2023. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt mondom: oda megyek ahova a király is egyedül jár
2023. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!