Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok aludni?

Miért nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
már 2 napja nem tudok elaludni, csak ilyen 2-3 órakor hajnalban, nem olyan válaszokat szeretnék hogy fizikailag nem vagyok fáradt, reggel 6:30 kor kelek, délután külön óráim vannak, amiken majd elalszok, este pedig 1,5 -2 -2,5 órás edzéseim vannak, sokat fáj a fejem, miért lehet?

nov. 7. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán visszább kéne venni, kevesebb program, kevesebb stressz.
nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Uh, este nem szabad edzeni, de ezt nem tudja egy sportember?

Felpörget, persze, hogy nem alszol el. Este nyugis tevékenységet kell folytatni, és ráhangolódni az alvásra.

nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy legkésőbb 8 ig van edzésem
nov. 7. 21:27
 4/10 anonim válasza:
Próbáld ki az aswagandhat. Nekem rengeteget segített mikor élsportoltam!
nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

"este pedig 1,5 -2 -2,5 órás edzéseim vannak"

Reggel kell edzeni, nem este, mert a testmozgás felébreszt, ébren tart.

nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ember csapatsportolok, nem tudok minden aldott embert kulombozo telepulesekrol ideszulni reggelre, es eddig tudtam miattuk aludni pedig nem ma kezdtem
nov. 10. 02:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Jó, akkor mesélj arról, mi történt abban a 3-4 napban, ami után kiírtad a kérdést.


Egyébként túlterheled magad, az látszik, és abból egyszercsak elege lesz a szervezetnek. Lehet, hogy mostanában értél el arra a pontra, amikor már nem tudja tovább tolerálni a szervezeted különösebb tünetek nélkül a túlterhelést. Választhatsz, hogy a sportról mondasz le, vagy ritkítod, vagy kevesebbet tanulsz, vagy mi legyen, de ez így túl sok, ez van.

nov. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azóta se aludtam, tegnap fel 3 kor aludtam el, viszont a sportot nem hagyom abba, a tanulásra meg nincs lehetőségem hogy befejezzem
nov. 10. 23:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, így is lehet... De akkor további tünetek várhatóak... És a nem alvás egyre inkább hatással lesz a sportolásodra is meg a tanulásodra is...
nov. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Este ne nézz képernyőt, ha nem vagy fáradt olvass még, igyál kamillateát, és amikor lefekszel, vedd végig, hogy mi történt aznap. Így tudod kezelni a stresszt. Az is jó megoldás lehet, ha naplót írsz, majd hálalistát. Így lezárod a napot és a tested is érzi, hogy vége a napnak. Minden nap feküdj le ugyanabban az órában, próbáld ki az alvómaszkot, hűvösebb legyen a szoba, az ágyat tedd kényelmesebbé, ne legyen bent a szobában elektronikus kütyü, vacsorára pedig valami könnyűt egyél.
nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!