Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy itthon...

Mit csináljak hogy itthon maradjak a héten?

Figyelt kérdés
Nem érzem jól magam, fáj a torkom, a fejem, köhögök, fáj a hátam is de eddig 36óra hiányzásom van és anyukám nem engedi meg, hogy itthon maradjak. Mit csináljak?

2023. nov. 7. 21:19
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

#9


Feltételezem gyakran tartózkodik az iskolában, de ha éppen nincs ott, végső soron a tanár is haza tudja küldeni, ha látja, hogy rosszul van a diák

2023. nov. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
37%

Nincs ennek semmi baja. Aki ennyi hiányzik az

- vagy valami komoly krónikus betegséggel küzd. Ez esetben lenne orvosi papírja róla és kb bármikor mondhatná hogy nem tud menni suliba

- vagy utálja az iskolát. Ez esetben pedig valami kiváltotta ezt. Csesztetik a tanárai és/vagy a diáktársai. Dagi, szemüveges, pösze, stb és emiatt kapja az ívet.

Tökmindegy, egyik miatt sem lehet kimaradni az iskolából és egyiket sem tudjuk mi innen a gyakoriról megoldani.

2023. nov. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "ennek"? Nem tudod, hogy emberről nem úgy beszélünk, hogy "ez"?

És milyen zseniális orvos vagy, biztos több szakvizsgád is van, hogy így távbeszélés útján fel tudtad állítani a diagnózist! Úgy csinálsz, mintha egyetlen hét hiányzás főbenjáró bűn lenne! És ha most az a terved, hogy jól a képembe vágod, hogy dehát két hónap alatt, akkor szorozd már be a 36 órát a tanévhez arányítva 4-gyel, segítek, 144, az a nyomába se ér a törvény által megállapított évi 250 órának, aminél már rezeg a léc!

2023. nov. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
50%

"neki" akart az lenni, csak félreírtam, bocsánat.

A többit fenntartom!

Még az lehet hogy puhány.

Majd főiskolán meg melóhelyen jön a koppanás az ilyen hozzáállás miatt.

40 éves korodban már a pislogás is fájdalmas... akkor mi lesz? Ekkor is el kell majd menni melózni hogy ki tudd fizetni a CSOK-ot! Lesz még vissza 20 év belőle!

Felőlem rányomhatjátok a válaszaimra a pirosat, nem érdekel. Valakinek az igazságot is le kell írnia. Az meg néha fáj. :D

2023. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
13%

14-es, ne ítélkezz, amúgy, egyszerűen tisztességből se, de ha az nem elég, akkor jusson eszedbe, hogy igen rosszul fog neked esni, ha mások ítélkeznek fölötted alaptalanul. Vagy pont azért ítélkezel, hogy ezt az áldozatiságot ráhányd másra?

Minden ismeret nélkül rágalmazod a kérdezőt, az egyetlen, amit tudunk róla, hogy az elmúlt két hónap során egy hétig hiányzott az iskolából, és most éppen rosszul érzi magát. Két hónap alatt egy orvos által igazolt betegség és egy további rosszullét meghaladja a te képzelőerődet? Nem vagy te egy kicsit rosszindulatú? Maradjunk annyiban, hogy a gyakori arra való, hogy a tanácskérők kérdéseire, annak valóságosságát jóhiszeműen elfogadva válaszoljunk. A megalapozatlan és kéretlen magánkövetkeztetések közhírré tétele nem tartozik az oldal funkciójához.

2023. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
32%

"a gyakori arra való, hogy a tanácskérők kérdéseire, annak valóságosságát jóhiszeműen elfogadva válaszoljunk."

Nem csak erre, ennél sokkal többre is való.


"A megalapozatlan és kéretlen magánkövetkeztetések közhírré tétele nem tartozik az oldal funkciójához."

Jaj, dehogynem! :D Meg még mennyi más...

2023. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
40%

Látom te sem kaptál még elég ostort az élettől...

Semmi közöd a válaszomhoz azon kivül hogy nyomsz rá a 3 gomb közül valamit. Nem kell elemezgetni. Főleg úgy nem hogy lecseszel hogy ne itélkezzek, aztán te itélkezel. :DD


Annak semmi értelme ha itt simogatjuk virtuálisan. Akkor csak megerősítjük benne hogy megteheti és annak meg az lesz a vége amit mondtam: koppanni fog felnőttként.

3 gyereket indítottam el az életben. Átlátok a dumán. Gyakorlat. Nem képzelőerő. majd ha legy gyerek, te is megtudod milyen ez. Addig szerintem ne szólalj meg többet.

2023. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
17., te kihez beszélsz?
2023. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Ácsi, 17-es! Én nem vagyok a maga kölyke! Kinek képzeli magát, hogy úgy gondolja, hogy belémfojthatja a szót? Hogy a maga gyerekei szimuláltak, az egy sajnálatos nevelési hiba. Másról ne feltételezze a maguk családja valótlanságait! És ne is próbálja a más gyerekét nevelni (hiszen a sajátjait sem sikerült), mert nincs hozzá köze!
2023. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"ne is próbálja a más gyerekét nevelni"

:DD Bocs, de ebből élek!

Amúgy meg valószínűleg nem az vagyok az itteni válaszolók közül, akinek hiszel. :)

2023. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!