Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az Eksztázis című film mennyir...

Az Eksztázis című film mennyire hiteles az LSD hatásainak szempontjából?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire eltérőek, és tényleg olyan egy bad trip, hogy rángatózik tôle az ember?

nov. 9. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A filmet nemismerem az lsd-t igen

Nekem hàlistennek eddig soha nem volt rossz utazàsom,de làttam akinek bizony elèg rosszvolt.. mint a muszlimok mikor imàdkoznak feküdt a földön dölöngèlt elôre hàtra meg nem szòlalt aztàn neuro lett a vège…

Szemèly ès fôleg èrzelemfüggô minden pscyhoaktiv szer

Rà kell hangolòdni ès tisztàban lenni az èrzèsekkel ès a mennyisèggel/minôsèggel

Ès nem hogy ártalmatlan de nagyon fejlesztô tud lenni 1-1utazàs talàlkozàs…

nov. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Nincsen olyan film, ami pontosan betudná mutatni az LSD Valódi hatását!

Minden emberből mást fog kihozni, ezenkívül a további életed során, bármikor vissza üthet. Pl... Ülsz a kocsiban, és egyszer csak bumm.... előjön aza érzés, amit anno 10 éve éreztél.

nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A backflash

Én még neméltem olyat meg sosem…

Amigy ja soha semmi kép,videó stb nemADHATJA vissza azt az érzést vagy “làtványt”és mindenkinél máshogy működik igen.

nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem tudom, melyik filmre gondolsz az Eksztázis alatt, én az 1933-mas csehszlovák-osztrák erotikus-romantikusat ismerem Hedy Lamarral a főszerepben, de abban nem szerepel az LSD
márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4


1943-ban hozták létre először az LSD-t. Ezért az 1933-as filmben nem szerepelhet.

márc. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semennyire. Köszönőviszonyban sincsenek egymással.
márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!