Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Netflix vagy a HBO GO jobb...

Simon Petrikov kérdése:

A Netflix vagy a HBO GO jobb filmek szempontjából?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavar a szinkron hiány, akkor a Netflix a jobb választás. Rengeteg ismertebb film van fent, bár nem mindegyiknél van magyar felirat, még kevésbé szinkron. Ettől eltekintve, mennyiségileg is több film van fent.
2020. okt. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az HBO mellett tenném le a voksom, nekem az szimpatikusabb, ha csak filmekről van szó.
2020. okt. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Netflixen valóban jobbak a filmek, viszont igen, zavaró, hogy nincs szinkron.
2020. okt. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meglepőek nekem az eddigi válaszok. Arra tippektem, hogy a Netflixen valószínűleg több jól ismert/klasszikus film és összességében több film van, az HBO GO-n meg valószínűleg jobb filmek vannak.
2020. okt. 7. 12:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az HBO-GO-n van egy csomó új, nem régiben mozikban játszott film. Ezek tényleg jók, viszont a régebbi filmek nagyon gagyik (IMDB-n általában 10/5-ös értékelésűek)
2020. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Netflix
2020. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs egyértelműen jobb.

A netflix nagyon erőlteti a saját gyártású cuccait. Ami tök jó volt az elején, de most már kezd elmenni rossz irányba. A profitorientáltság miatt kevésbé kreatívak és jók már ezek a cuccok, inkább csak olyan könnyen emészthetők, hogy minél több ember nézze őket. Emellett, azért vannak szép számmal lincenszelt filmek is.

A HBO-n nagyobb a szórás és több a premier film. Rengeteg mindenhonnét összeszedett, szinte soha nem hallott filmet tolnak fel.


Ami szerintem elsődleges szempont lehet, a szinkron. HBO-n jelenleg még több a szinkron, mint netflixen. Viszont a netflixen már rengeteg a sorozat.

2020. okt. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!