Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Páromat szeretném otthon...

Páromat szeretném otthon masszírozni. Milyen masszázsolajat használjak és javasoljátok e a köpölyözést?

Figyelt kérdés

Én járok masszőrhöz, heti fél órákra és néha köpölyözővel végigmegy a hátamon, de nagyon enyhén, épp csak egy picit érzem, viszont nagyon jól esik.

Kipróbálnám a párom hátán is, gondolom ezzel bajt nem tudok csinálni. (neki is gyengén, minimális vákummal)

Illetve megmasszíroznám, de sosem tanultam, csak amit ellestem a saját masszőrömtől.

Ha van masszázsolaj javaslat, örömmel fogadom azt is, illetve bármit, ami szerintetek ilyen otthoni masszázsnál beválhat.


Nem akarok "komoly" masszázst csinálni rajta, inkább csak olyat, ami jól esik az ember testének, lelkének.


nov. 9. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
De akkor miért köpölyözéssel akarod kezdeni? Ha azt rosszul csinálod, akkor az neki nem lesz kellemes. Először szerintem normál masszázst kellene megtanulni anatómiai ismeretekkel. Doterra olajokat tudom javasolni.
nov. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekünk az x-epil vállt be
nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!