Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg retardált vagyok?...

Tényleg retardált vagyok? írott betűvel is tudok írni illetve olvasni bár sokat felejtettem fürdeni tudok hajat mosni viszont nem tudok felöltözni tudok ruhát kivenni is viszont ha a cipő fűzős azt nem tudom bekötni magát a cipőt igen csak bekötni

Figyelt kérdés
nov. 13. 14:16
 1/4 A kérdező kommentje:
illetve a helyesírás nem megy postára boltba sehova magam sose mentem még betűket tudom valamennyire írottan stb de a pénzt nem papír pénzt úgy hogy rajta van hogy hány ezer meg a forint sokáig el tudom számolni nem tudom pontosan meddig de nehezebben megy a számolás
nov. 13. 14:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kicsit
nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb el kéne menni kivizsgáltatni a dolgot, akkor meg tudják állapítani hogy van-e bármi retardációd. Adnak egy papírt róla aztán biztosra fogod tudni. Így ennyiből én azt mondanám hogy enyhén retardált lehetsz, de távolról senkit nem lehet diagnosztizálni. Hány éves vagy? Hány osztályt végeztél el? Az semmi képpen nem normális hogy hajat nem tudsz mosni például. Miért nem tudsz, mi a probléma? Zavar ha a fejed vizes lesz, vagy motorikusan nem jön a mozgás? Lehetnek pszichés okai is, vagy csak mozgáskoordináció hiánya (például a cipőfűző is) ami adódhat retardáltságból
nov. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk a cipőkötés meg a hajmosás simán lehet olyan, amit nem tanultál meg. A helyesírás is lehet gyakorlás kérdése (de lehet diszlexia is).


Amúgy ki mossa a hajad?

nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!