Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fürdők nem veszélyesek a...

A fürdők nem veszélyesek a retardált emberek miatt?

Figyelt kérdés
Itt a városunkban van egy gyógyfürdő, a vize olyan sötét hogy napsütésben sem lehet lelátni az aljára, ezért előszeretettel szarnak bele egyes emberek. Nem veszélyes ez az egészségre?
2013. júl. 11. 05:02
 1/7 anonim ***** válasza:
haha XD ezen majd beszartam xD még ilyet nem is halotam
2013. júl. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. A szar egészséges.
2013. júl. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te láttad már,h beleszart valaki? Vagy,aki beleszart mondta?

Ha igen,ne fürödj! Amúgy meg csak feltételezés. De,ha ez eszedbe jutott ne menj bele.

2013. júl. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úszna a tetején, szóval amíg ezt nem látod, ne hidd el.
2013. júl. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mikor még kicsi voltam szerettem mindenféle cuccokat felszedni a medencéből, gyakran találtam 50-100 forintot, de egyszer egy adat szart emeltem ki a vízből.(Szüleim röhögtek is keményen) Sőt, egyszer az uszodába szart bele 2 fiatal, mi pedig pont akkor voltunk úszáson ez a kemény benne. Kint voltak az uszoda másik szélén, és kb negyed órán át ott nézték ahogy úszkálunk, miközben ők a dolgukat végezték. Utána ők leléptek, mi meg később mentünk öltözni, és akkor vették észre hogy valakik beleszartak minket pedig vissza hívtak és kérdezték hogy mi voltunk-e... Mondtuk hogy nem, utána emlékszem hogy azt mondta a csávó hogy "jól van menjetek, ilyen eseteket úgy sem lehet senkire sem rábizonyítani", szóval gondolom ők már többször találkoztak ezzel, nem tűntek meglepettnek. Valami hálóval szedték ki és egy lapáttal, még felszerelésük is volt rá. :DDDD


Mind a 2 full igaz történet, nem tudom hogy csak a mi városunk ilyen elcseszett emberek valamilyen oknál fogva, vagy máshol is történnek ilyenek, de én bojkottáltam a fürdőzést ezek után.

2013. júl. 11. 08:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak azért kulturáltabb fürdők is :-)
2013. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez is az, max a látogatók nem azok. Egyébként mit csinálnak a termálvízzel leengedés után? Megtisztítják, szennyvíz csatornába eresztik, vagy mi lesz a sorsa? Tudja valaki?
2013. júl. 11. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!