Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozza a vadhus kinövést?

Mi okozza a vadhus kinövést?

Figyelt kérdés
Az egyik lábujjamon a körömágyból kinőtt egy vadhus vagy nem tudom mi lehet. Kb:1 éve kezdődött 2szer levágtam körömvágás közben de vérzett jó ideig.Olyan mint egy vékony lábujj lenne. Valakinek volt már ilyen vagy hasonló?

nov. 14. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sok esetben benőtt köröm okozza, ha nincs megfelelően lecsípve a benőtt köröm javításakor. De ha nincs benőve, akkor más is lehet. Esetleg egy kepkuldes.com képet csatolhatnál, hogy milyen az a vadhús.
nov. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt, mindkét nagylábujjon. Baromira fájt is, és jó csúnya volt 😥


Benő a köröm, begyullad, nem fér el a köröm.


Sebészetre mentem, lézeres műtétre, életre megoldódik a gond, sosem nő be többet, mert az okot szünteti meg.

Egyik lábamon 17 éve csináltattam meg, másikon nemrég.


Keress rá, lézeres körömágy műtét.


Mehetsz persze pedikűrre, meg kivághatod magadnak, de hidd el, sajnos csak rosszabb lesz...

nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bőrgyógyászatra van időpontom a háziorvosom oda küldött. Ez rendesen olyan mint egy lábujj még köröm is van a végén. Fájni nem fáj.Gömbölyü kb:2-3 mm-es lehet. A lézeres eljárást bármelyik sebészeten végzik Budapesten esetleg nem tudod? Köszönöm ha válaszolsz.
nov. 15. 09:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász akkor biztos segít diagnosztizálni, remélem mielőbbre kaptál időpontot. Legalább nem fáj, az jó!


Magán intézményben voltam, nem állami kórházban. Lézeres körömágy műtét a neve, sok helyen elvégzik.


Én itt voltam: drharmos.hu


Nincs bajom az állami kórházakkal, műtöttek már háromszor is különböző problémákkal, de ilyen fájdalmas benőtt körömmel nem húztam az időt, magánba pedig 4 nap múlva már kaptam is időpontot.

nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!