Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A koronavírus elleni oltás...

A koronavírus elleni oltás mellékhatásai azért jelentkezhettek oltatlanoknál mert önterjedő oltás volt?

Figyelt kérdés

[link]


A National Geographic írt arról, hogy önterjedő vakcinákat fejlesztenek. ezeknek az a lényege, hogy képesek átterjedni oltottról beoltatlanra.


nov. 15. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Te jó ég. Komolyan, ennyire hülyének nézik ma már az embereket? Mennyire szánalmas.

Ez most olyan, hogy egyes kövérek azt szokták mondani, hogy ők attól is híznak, amit a másik megeszik. :D


Egy oltás nem lehet önterjedő. De látom, a túlnépesedés ellen már mindent ki akarnak fejleszteni.

nov. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1.

A linket nem sikerült elolvasni gondolom!


Még be is másolatam a szöveget, ne kelljen megnyitnod, de analfabétákkal nem lehet mit csinálni!

nov. 15. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Drágaság, de sikerült elolvasnom. És továbbra is baromságnak tartom. Hányszor is vagy oltott 3 vagy 5-ször? Neked hiába mondanám el, úgyse hinnéd el, hogy mi folyik itt valójában... tudom, tudom, most jön a szokásos konteózós szöveg.. :D


És csak hogy tudd, nálam SEMMILYEN hatás nem jelentkezett, pedig munkahelyemen 15-ből 12-en oltottak többszörösen is. Otthon nálunk senki és mindenki egészséges.

nov. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3.

Pont hogy nem oltattam. A fizer oldalán is rajta van hogy már rég kikísérleteztés az önterjedő cuccot ennek több fokozata van van olyan ami kizárólag hosszabb távú, szoros kapcsolattal terjed!


Szerintem ezt keverhettêk a löttyükbe.

nov. 15. 15:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudod mi az oltás valójában? Mert csak úgy értheted meg a lényegét. Amúgy plazma, plusz zöld békás élelmiszer, amivel most terjesztik.
nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

A Fairtrade márka is az övék. Nagyon sok Lidl-ös kakaós terméken láthatod a jelet.

nov. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Remek, lassan mindenben benne lesz.. Köszi az infót!
nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!