Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a bal kezem legkisebb ujja...

Ha a bal kezem legkisebb ujja pattog és nem megyek vele dokihoz akkor mi lehet a legrosszabb, ami történhet?

Figyelt kérdés
Szerintem ez pattanó ujj. Ősz eleje óta éreztem egy nagyon érdekes érzést a kisujjamban, aztán szeptember végén elkezdett nagyon fájni, reggeli ízületi merevség jelentkezett, alig tudtam napközben is kinyújtani, olyan volt, mintha egy mázsás súly lett volna rákötve. Elkezdtem diclofenac tartalmú krémmel kenni, ami nagyon sokat segített rajta - valószínűleg gyulladás lehetett, mert az az éles fájdalom megszűnt -, azonban a kellemetlen pattanás megmaradt minden egyes kinyújtáskor. Kellemetlen érzés. Ha ezt ennyiben hagyom és nem megyek orvoshoz, akkor lehet rosszabb?

nov. 17. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Menj orvoshoz
nov. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem pihenteted, rosszabb lesz, műtét. Valószínű, munka miatt túlterhelted.
nov. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor végleg letapadhat az ideg.
nov. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondolkozom rajta, hogy elmenjek vele az orvoshoz, mert nagyon úgy tűnik, hogy magától nem fog elmúlni. Számomra az a meglepő, hogy jobb kezes vagyok, ez a probléma pedig a bal kezem kisujját érinti, amit aztán végképp semmire sem használok. Köszönöm a tanácsokat.
nov. 17. 15:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék, az nem jelenti azt, hogy neked mindenképpen meg kell műteni, majd akkor legalább tudod mire számíthatsz..
nov. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!