Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudtomon kívül ittam LSD-t...

Tudtomon kívül ittam LSD-t tartalmazó folyadékot. Létezik, hogy még napok múlva sem vagyok jól? Szédülés, torkomban érzem a szívem, hol fázom, hol melegem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nov. 18. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Lsd nem kellene, hogy ilyet okozzon, az csak hallucinogén. Ez valami más lesz.
nov. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahogy kiengedtek a kórházból, azóta naponta kevésbé erősen vagy erősebben érzem. Bizonytalanság, egy kis remegés, meg amiket leírtam. Nem vagyok pánikban, nem félek (akkor sem kerültem pánikba). Olyan, mintha naponta ugyanazt élném át, ahogyan kezdődött, de csak egy szintig. Nem szédülök annyira erősen, mint akkor, stb.
nov. 18. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen előfordul,hogy összekavarodik a vegetatív idegrendszer .

El fog múlni. Pihenj, igyál elég folyadékot, és lehetőség szerint minden más szert kerülj mostanában, a legálisakat is.

nov. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak kávét iszom. Sem gyógyszer, sem kábszer, sem alkohol, sem cigi nincs az életemben. De az megnyugtató, hogy elmúlik. Csak már elegem van ebből a sok napos nem jó érzésből. Akkor nem lehet tudni, hány nap/héten belül lehetek rendben...kb. Lehet, azért vagyok ilyen rosszul, mert soha nem fogyasztottam semmi ilyesmit? Illetve még azt sem tudni, mennyi került a szervezetembe.
nov. 18. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Ha rendesen elkapott volna halálközeli élményt okozott volna, de pár hét alatt azt is kiheverted volna.
nov. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!