Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet?Sziasztok!19 éves...

Mitől lehet?Sziasztok!19 éves vagyok és 5 hete szültem

Figyelt kérdés

Sziasztok!19 éves vagyok és 5 hete szültem és először mukthet pénteken jelentkezett a tünet. Gyomor fájdalmom fájt a hátam is és hányingerem is volt, de egy idő után elmúlt így nem foglalkoztam vele, kedden este újra előjött ugyanez kb mint akit gyomron rúgnak olyan érzésem volt nem igazán tudtam mély levegoket venni, hányingerem volt hátam is fájt meleg vízre kicsit jobb lett de keményebb volt már a fajdalom, egyszer hanytam is akkor szerda hajnalban. Azóta is tart a fájdalom. Nyomásra/ mozgásra állandósult, de legfőképpen levegővetelkor érzem a nyomás érzést a szegycsont alatti területen kellemetlen érzés annyira úgy nem durva de érzem . Ha a hátamon fekszem jobb de oldalra fordulva fáj, a hátam is fáj a szemem a fehér résznél világos sárga, hányinger hányás azóta se volt mint kedd este, sötétebb a vizeletem is. Szegycsont alatt mi található Mert mikor megnyomom ott fáj...

Hétfő reggel megyek hasi uh.



nov. 19. 04:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Máj!

A sötét vizeletből kéne nézni bilirubint, és ubg t.

nov. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!