Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dudor a piercing mellett, mit...

Dudor a piercing mellett, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hete csináltattam orrpiercinget (karika).

Napi 3-4x használok rá Octenisept sprayt.

Az első héten semmi probléma nem volt, a második héten viszont kijött egy ilyen pattanásszerű dudor közvetlen a piercing bemeneti nyílása felett. (Nem a nyíláson, hanem felette).

Olyan volt, mint egy pattanás. Elkezdett gennyedzeni. Írtam a piercernek, mondta, hogy valamilyen bakteriális fertőzés, gyulladás, elsőkörben Tyrosur gélt ajánl rá, napi 3x fertőtlenítés mellett.


Nos, 4 napja kenem, de semmi változás. Reggel gennyedzik, estére megszárad és "szép", majd reggel megint.


Nem piszkálom, nem forgatom, nem kerül bele szappan, sampon, smink. És mégis. :(


Olvastam, hogy Betadint, hidrogén-peroxidot nem szabad rá tenni.


Mennyi idő, mire ez elmúlik, vagy ilyenkor mit csináljak? Vagy ez normális gyógyulási reakció? Nagyon szomorú vagyok. :(


nov. 19. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
jegeld le. 2 hét és elmulik.
nov. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Teafa olaj leszárítja.Pohárba pici víz,pár csepp teafa,és itasd bele a dudorba.Pár nap és eltűnik.
nov. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!