Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan ismerős rokon...

Van olyan ismerős rokon családtag aki valamilyen gyógyszer, gyógymód miatt sokáig élt áttétes daganattal?

Figyelt kérdés
Nem én vagyok a beteg, de nem bírom ezt a fájdalmat ahogy látom egy szerettem fiatalon szenvedni. Szeretném ha jobban lenne, de már az is jó lenne ha nem fájna neki.
2023. nov. 20. 14:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Sokszor nem is tudom mit mondjak neki...
2023. nov. 20. 14:09
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnék legalább lelkileg segíteni?
2023. nov. 20. 14:09
 3/6 A kérdező kommentje:

Velem lakik, lassan nekem meg pszichológius kell. Nem elég ez a fájdalom még le égett a házam is. Sötéten látom a jövőt...

Rossz így hogy mindennap látom hogy nem jól van. Mikor jobban van picit akkor jobb az én kedvem is,de sajnos mostanában nem a legjobban van. A család rá figyel de nem látják hogy nekem ez mennyire rossz, főleg hogy semmi magánélet vagy szabadságom nincs. Pedig örültem hogy végre el költözhettem a szülőktől. A beteg testvèrem pedig azt gondolta ha elköltözik otthonról egy rossz kapcsolatból akkor jobban lesz. Sokáig jól is volt... Lehet kicsit zavaros a story de eléggé zavaros most a fejem is...

2023. nov. 20. 14:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Az éli túl aki nem kemózik sugarazik, azok akik eljárnak sorozatosan 90% fix belehalnak, ez who statisztika .
2023. nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sokféle daganat létezik.Ma már nem minden daganat halálos ítélet.

Rosszindulatú daganattal (ha időben van elcsípve) is el lehet élni akár egy évtizedig vagy még tovább is. Persze van példa az ellenkezőjére is, hogy valakit megtámad a betegség, a rosszindulatú sejtek villámgyorsan osztódnak, elburjánoznak,s az egész rapid módon eluralkodik a testén, áttétei lesznek és hetek (max. hónapok) alatt belehal.

A konkrétumok ismeretében lehetne pontosat mondani, ha lenne itt orvos.

2023. nov. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kizarolag olyat latok, aki a kemo es orvosi kezelesek es szerencse hatasara tobb evig meg elt, el.

Bar hiszek a nem materialis dolgokban, megis tudom, hogy ez gatlastalan penzlehuzas, es vamszedes a kiszolgaltatottaktol. A remenyt ugyan semmikepp nem vennem el attol, aki ebbe menekul, de koztiszteletben allo ( sokan hetvenes eveikre meghalo) termeszetgyogyaszokrol gusztustalan penzhajhaszast lattam. Es a semmire.

Vannak csakrak szerintem is. Hatnak gyogynovenyek. De nem a rakra, nem tesz csodat a penzedre utazo idegen.

2023. nov. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!