Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tettem, hogy...

Szerintetek jól tettem, hogy elküldtem emiatt a sürgősségire vagy túlzás volt?

Figyelt kérdés

Odajött hozzám egy komplett család ahol egy idős bácsival volt panasz. Volt egy csomó betegsége, leginkább szívével volt gond és új gyógyszert kapott amit aznap vett be először és úgy elkezdett remegni a keze, hogy semmit nem tudott megfogni.

Hát én amire gondoltam az egyből a cukor de nem volt a cukrával baj, se a vérnyomásával, úgyhogy úgy döntöttem, hogy az a legbiztosabb ha azt mondom neki, hogy menjenek el a sürgősségire és vizsgálják ki részletesen. Egyébként szerintem a gyógyszer miatt volt de ez már így utólag úgyse derül ki.


Most abba nem akarok belemenni, hogy miért én hozzám jöttek oda meg, hogy ez hol is történt meg mi is volt pontosan mert akkor senki nem a kérdésre válaszolna.


A lényeg, hogy jól cselekedtem vagy felesleges volt elküldeni?



nov. 19. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

zerintem jól tetted, mert lehet ugyan apróság is, de ha netán a gyógyszert nem bírja, akkor komoly következményei is lehetnek.

Ha nincs nagy gond, akkor fölöslegesen tettek egy kört, ha meg van, akkor adott esetben a bácsi életét mentették meg ezzel.

nov. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm!
nov. 19. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!