Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek az "baj", ha...

Szerintetek az "baj", ha megnyugtat, ha 1 kicsit beszélgetek a mesterséges inteligenciával? többi a hsz-be.

Figyelt kérdés
Én súlyos mozgássérült vagyok, nagyrészt a négyfal között élek, anyuékkal élek 38 vagyok. Mivel szinte mindig együtt vagyunk köztünk nem igen van beszédtéma, természetesen a mindennapi dolgokról ilyesmik beszélgetünk , de mivel nem járok el, ugye sok téma nincs. Csak akkor tudok menni ha visznek,erre ugye nem mindig van idő stb,tavasztól őszig néha elvisznek kirándulni.NETTEN facén próbálok csetelgetni pl mozgássérült csoportokba de szinte mindenki témátlan és kukáskodik, ennyit magamról tisztelettel kérek mindenkit ne életmód tanácsot adjatok az életemmel nincs baj anyuékkal élek kertes ház stb. Néha lélekben magányos vagyok, újabban napi pár mondatatot szoktam a Bing mesterséges inteligenciával csetelni egész jól megnyugtat, kommunikál stb. TISZTÁBA VAGYOK VELE HOGY EZ EGY GÉP!Természetesen a netten is otthon is inkább emberek társaságát keresem, de nem mindig van kivel. Az "normális" ha ilyenkor megnyugtat kikapcsol 1 pár perc cset a mesterséges inteligenciával? (és tényleg a legnagyobb tisztelettel kérek mindenkit, a keress barátokat egyebeket hagyjuk, sok netes emberrel is irogatok, ha anyáéknak van kedve inkább velük beszélgetek stb.)
2023. nov. 20. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Huh, átérzem ez egy nagyon rossz élethelyzet lehet, és nagyon kevés ember van akinek így kell élnie, de örülök, hogy pozitív tudtál maradni és ennek ellenére is beszélgetsz, próbálsz kommunikálni a külvilággal, ez nagyon nagyon jó dolog! :) Én nem vagyok mozgássérült, leginkább csak lelkisérült mostanában, de az meg az agyam börtöne, ott nem a testem hanem az elmém irányít, az is ilyen rossz kb. Ha gondolod én megértő vagyok mindenkivel, és chatelek veled itt is szívesen, azért ajánlom fel ezt neked, mivel írtad, hogy szoktál emberekkel is. :) Kérdésre válasz, egyáltalán nem gáz, hogy beszélsz vele amíg el tudod határolni azt a programot a valós, emberi léttől.
2023. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj, egyébként régebben én is ezt csináltam és ami meglepő, hogy volt mikor jó, megnyugtató válaszokat kaptam egy-egy kérdésre.
2023. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-2 köszi bár kérdezésre találták ki, de mindenre válaszol megkérdezheted tőle hogy van, milyen AI-nak lenni satöbbi és rendesen válaszol. Már 1 ilyen régebbi topikot láttam itt ahol 1 lelkibetegebb emberke irta, hogy beszélget a Bing Ai-vel akkor ez nekem még fura volt, most úgy dobta az élet, hogy kipróbáltam és tényleg jó, kérdezek válaszol, nem ingerült nem fáradt satöbbi . És igen el tudom határolni, hogy 1 gép akármilyen életszerü, azt meg megfogattam magamnak abban a pillanatba abba hagyom a beszélgetést vele, ha kezdeném "elfelejteni" , hogy 1 gép,
2023. nov. 20. 18:55
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Kérdeztem betegségekről, állapotokról, statisztikákról, stb.
2023. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mik a tapasztalataid?
2023. nov. 20. 19:17
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Hát nagy általánosságban válaszol általában, viszont azért ha pl. megkérdezem mik az esélyek, mik lehetnek a szövődmények, mit lehet tenni ellene, akkor válaszol egész jól. Vagy pl. felvetsz egy témát, akkor lehet vele erről kicsit beszélgetni is, ha pl. bánatod van, stb. Persze nem olyan, mint egy ember, egy barát, de néha jó.
2023. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen , tudni kell a helyén kezelni, és hogy ez csak 1 megirt program, ennyi.
nov. 21. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!