Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Borzalmasan csikar a hasam és...

Borzalmasan csikar a hasam és hasmenésem van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma reggel nagyon fájt a hasam, de más tünetem nem volt.. elmentem suliba ahol a 3-ik óra közben rámjott egy visszatarthatatlan fosás inger, mellé morgott és csikart a hasam.

Rohantam a WCre, ahol 1 órát ültem vizszerű hasmenéssel.. nagyon kellemetlen volt mivel a nap hátralévő részében a WC és a terem közt rohangáltam.


Most itthon 4 óra óta 7x voltam a WCn híg vizes hasmenéssel.


Szüleim be akarnak küldeni a suliba , viszont nagyon pocsékul vagyok és nem szeretnék mégegy napot végigfosni a suliba.



#hasmenés #WC #iskola #hascsikarás #Nagyonpocsékulvagyok
nov. 22. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid idióták? Te jó ég, nehogy menj holnap suliba, igyál sok folyadékot.

Ha így folytatódik az éjszaka, akkor menj be a sürgire, mert ki fogsz száradni.

nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Iskolába semmiféleképpen se menj. Próbálj pihenni és pótolni a folyadékot. Esetleg vehetsz be Smectat vagy Lopediumot vagy bármilyen hasfogót. Ha nem akar megállni benned úgy éjfélig a folyadék akkor pedig kórház ahol kapni fogsz parenterálisan Isolyte fiziológiás nátrium klorid sóoldatos infúziót amely segít megelőzni az életveszélyes kiszáradást.
nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Fuuu tipikus proli szülők. Ha 18 leszel tuti az utcára dobnak
nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mentek a zöldek, egyenlőre még mindig megy a hasam :(
nov. 23. 00:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Remélem bementél a kórházba
nov. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem száradtam ki, orvoshoz elmentem , kiderült hogy fosós-hányós vírus, ma már hánytam is és még mindig megy a hasam nagyon csikar és morog.

Kaptam rá gyógyszert, remélem jobban leszek

nov. 23. 15:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Most ilyenkor egészen januárig a szezonja van ezeknek a megbetegedéseknek sajnos.


November vége - december eleje szokott lenni a csúcsidőszak.

nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!