Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek is kövér vagyok?...

Szerintetek is kövér vagyok? (képpel)

Figyelt kérdés

A héten volt a suliban iskolaorvosi vizsgálat. Szokásosan megmérték a súlyunkat is. Amikor ráálltam a mérlegre a doktornő fura fejet vágott, nem értettem mi a gond, mondta is, hogy hány kiló vagyok, de ebben sem találtam semmi különöset. Aztán még megnyomogatta a hasamat, és akkor megállapította, hogy "ez nem kicsi", meg hogy "eléggé puha". Azt tanácsolta, hogy kicsit fogjam vissza az evést, mert látja, hogy a hasamon kívül a combomra is szedtem fel. Szerintem viszont semmi baj nincs a súlyommal, még belefér, nem értem, hogy miért kéne mindenkinek 50 kilósnak lenni. Ti mit gondoltok? 167 cm és 73 kg vagyok egyébként.


16/L


[link]

[link]



nov. 25. 13:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon látszik rajtad, hogy nem mozogsz.

Jelenlegi helyzeted nem túl rossz de kéne rajta javítani.

nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem sem tűnik különösebben vészesnek.
nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
96%
Picit duci vagy. Fogadd meg a tanácsát. Nem kell 50 kilósnak lenned, de elhíznod sem kellene. Az ilyen mentalitás vezet ahhoz hogy 4-5 év múlva majd 120kilós leszel..
nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
6-8 kiló simán lejöhetne.
nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy kövér, de van rajtad plusz.
nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
95%
Ezt nevezik túlsúlynak, de még nem au elhízott kategória. Egy tízes biztosan leugorhatna.
nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
88%
Ebben a korban azért ez egy kicsit valóban sok. Semmiképp ne kezdj drasztikus fogyókúrába, de szükség lenne egészségesebb, mértékletesebb táplálkozásra és több mozgásra.
nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
22%
Igen, kövér vagy. Legalább 15 kg-ot kéne fogynod. 16 éves vagy, mi lesz később? Hirtelen azon kapod majd magad, hogy 120 kg vagy.
nov. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy a többség jól látja: nem vagy extra kategória, és a számok, vmint a kép által leszűrtek alapján még mindenképp egy egészséges mértékű kategóriában vagy, de az is tény, hogy az optimálisnál kicsit "lazább" felépítésű vagy.

Egy életviteli önkontroll nem árt. Nem kell 50kg-nak lenni, de a 60 simán rendben van, és akkor még nem is leszel csontkollekció.

nov. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
86%
A BMI szerint túlsúlyos vagy. Az én testtömegindexem is 26 körül volt egy éve. Mostmár 19 és csak annyit változtattam, hogy napi legalább 5kmt sétálok, több zöldséget eszem és csak zéró üdítőt iszom. Semmiképp nem ajánlom, hogy hülye diétákba kezdj. De pár egyszerű szokás beiktatásával a tested és a lelked is jobban érzi magát.
nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!