Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, túl kövér lettem? (képpel)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, túl kövér lettem? (képpel)

Figyelt kérdés

Hány kilónak tippeltek? (Picike, 157 centis vagyok.) Mennyit kellene fogynom?


[link]



2019. júl. 15. 11:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

ez a határ kb.

Ha nem vagy elégedett, akkor diétázz, sportolj

2019. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Thispain ***** válasza:
77%
Ez még a telt kategória. A képen szépen nézel ki, és jó arányokkal rendelkezel. Ha nehéznek tartod a súlyodat, ledobhatsz róla valamennyit.
2019. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem rendben vagy, nekem ez még tetszik is, nem visszataszító.
2019. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Nem kövér egyáltalán. Szerintem ennyi husikának kell lennie egy lányon. :)
2019. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem tetszel magadnak változtass.
2019. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
23%
65kg
2019. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%

Attól függ, hogy kinek, mert vannak akik kifejezetten a fogpiszka lányokat szeretek, mások meg a vastag combosokat. Szerintem te még abban a kategóriában vagy ami még nem számít úgy elhízottnak, de nem is az a topmodell. Hogy is hívják ez? Megvan! Ez a normális testalkat!


A tipp meg: 55-60 kg?

2019. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
szerintem csinos! :) nincs tipp, mert nem a súly a lényeg
2019. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Szia! Tudom, hogy elsősorban fiúknak szólt ez a kérdés, de én mint személyes tapasztalatokkal rendelkező lány is szeretnék válaszolni. Olvastam a fiúk véleményét, és ne sértődj meg de őszintén szólva nagyon megdöbbentett itt egy-két hozzászólás. Én általános iskolában kövérnek mondható voltam, de tőled, arányaiba véve "vékonyabb" voltam, jó persze van köztünk 10cm különbség (167 vagyok) szóval bizonyára nehezebb voltam, vagyok szerintem még most is, de engem rengeteget csúfoltak. Szóval én nem voltam ennyire husis mégis sok bántást kaptam az ábrázatom miatt. Azt tanácsolom hogy egy 6-7kgt adj le, mert attól függetlenül hogy itt kedvesek a srácok, az utcán vagy iskolában összefuthatsz olyannal aki már nem ilyen jó indulatú. És a vékonyabb lányok könnyebben találnak párt (gondolom emiatt írtál a tini párkapcsolatok témában). Legalábbis még így, hogy 13 kgt fogytam, sem találok párt.

De ha jól érzed így magad akkor ne változtass senki kedvéért:)

2019. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Biztos nem 55-60kg én ugyanennyi centivel vagyok 56. Szerintem kb 70 kg lehetsz. Ha nem tetszik a súlyos ezen csak te tudsz változtatni.
2019. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!