Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyugdíjasként 65+ évesen ha...

Nyugdíjasként 65+ évesen ha fiatalkorod óta sportolsz, egészségesen élsz, akkor óriási a különbség az átlag kortársaidhoz képest?

Figyelt kérdés

nov. 25. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

Nyugdíjasként 66 évesen, igen nagy különbséget érzek az átlaghoz képest pozitív értelemben, pedig a sportot meg egészséges életmódot csak 40 fölött kezdtem.

Ma az átlag 40 évesek rosszabb fizikai és szellemi állapotban vannak, mint én, nem csak szerintem, hanem mások szerint is.

Szóval igen, megéri odafigyelni.

nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Se nem sportolok se nem élek egészségesen (nem vagyok alkesz de megiszom a jó bort és nem salátát eszek hanem csülköt meg kolbászt zabálok) mégis egészségesebb vagyok 73 éves létemre mint a sok 40 év körüli depressziós futkározni és konditerembe járó agyhalott.


Egyetlen titka van - élvezem az életet és boldog vagyok minden nap ;) fontosabb mint ezek a kényszer hülyeségek. Sosem volt egészségügyi problémám

nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!