Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a számon/ körülötte?

Mi lehet ez a számon/ körülötte?

Figyelt kérdés

[link]


Több mint 8 napja így néz ki a

szám, nem akartam rögtön orvoshoz rohanni vele.

Próbáltam rá kenni ajakbalzsamot, sebgyógyító kenőcsöt semmi nem használ és rosszabbodik.

Borzasztóan száraz és éget folyamatosan, illetve lüktet?

Rendesen fáj.

Sosem volt még a szám körül ilyesmi, a hidegben még ki sem szokott száradni a szám.

Egy új rúzst próbáltam ki előtte pár nappal, az okozhat ilyet? (elvileg teljesen jó minőségű, natúrkozmetikumos, vegán rúzs)

Azóta nem használtam mégis rosszabbodott.

Holnap megyek bőrgyógyászatra, remélem fogadnak, de addig is ti mit gondoltok?



nov. 27. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem sem szokott gyakran kiszáradni a szám, szinte csak nátha miatt, vagy akkor szokott még így kinézni, ha sokat vagyok kint szélben...

Persze eleinte csak kicsit száraz, de önkéntelenül nyalogatom, amitől csak még jobban szárad és sebesedik.

Én ajakápolóval szoktam kenni, de azzal kb. 10 percenként, éjszakára is vastagon, ha sikerül odafigyelnem erre, akkor általában egy délután+éjszaka alatt rendbe tudom tenni.

Igaz, nekem inkább a felső ajkamon szokott ilyen lenni, lehet nálad mégis inkább valami allergia lehet.

Az intenzív ajakbalzsam-kúrát kioróbálhatod azért, aztán majd írd meg, hogy mit mondott a doki!

Jobbulást! 🙂

nov. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem hasonlóra a patikában multivitamint adtak (centrum). Nem kentem azután semmivel csak szedtem a vitamint és rendbe jött kb 2 hét múlva teljesen
nov. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cheilitis—ajakgyulladás
nov. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!