Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy részen egy kisebb kör...

Egy részen egy kisebb kör alakban nem nő szőr úgy, hogy körülötte igen. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy alopecia, mert csak az az egyetlen hely, ahol ilyen, és a hajamnál nincsen hasonló. Nagyon hullik a hajam, de nem foltokban.

Nem tudom, mióta van így, szerintem talán egy fél éve tűnt fel először, de az biztos, hogy nem volt mindig ilyen. Nem lézereztettem soha (mondjuk szeretnék, nem zavar, hogy ott nincs szőr, csak nem értem a miértjét), ráadásul olyan helyen van, ahol mindig takarja a ruha, szóval ötletem sincs, hogy miért lehet ez. Valaki tudja?



2023. ápr. 2. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, mindig volt, csak nem vetted észre.
2023. ápr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az arcomon van egy folt ahol nem nő szakáll. Nem tudom mitől van, sosem foglalkoztam vele csak,ha megnovesztem furán néz ki.
2023. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem volt mindig, mert volt, amikor nem 2 naponta borotváltam, akkor azért csak feltűnt volna, vagy még annó a legelső előtt.
2023. ápr. 2. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!