Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Feleségem rosszul lát. Könyvel...

Feleségem rosszul lát. Könyvelőként dolgozik. Régóta betegállományban van. A látása nyilvánvalóan sokat romlott. Mikor csinálok kisebb rosszat: Ráébresztem, hogy nem fog tudni vissza menni dolgozni Elsumákolom a dolgot, majd rájön?

Figyelt kérdés

Felmerült, hogy nekem segítene, amíg az orvos "megengedi, hogy dolgozzon".

Nem biztos, hogy egyáltalán meggyógyul.



nov. 28. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokan látnak rosszul, de attól még tudnak dolgozni számokkal. Elég kevés a konkrétum.


A kérdés persze még, hogy ha nem dolgozik, mit csinál majd?

nov. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi a baj a látásával? Szemüveg nem opció? Vagy már annyira rosszul lát, hogy az sem segít?

Lézeres műtét/ műlencse beültetés?

Mi az oka a látásromlásnak?

nov. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Eddig a Windows nagyítóval nagyított képet nézte nagyító lencsével 24"-os monitoron. Március óta van betegállományban. Azóta kemoterápia, műtét, áttét... (számítógépet nem kapcsolt be)

Vissza akar menni dolgozni. (nem látom, hogy min rontana, hogy egy irodában van, ahhoz képest, hogy otthon ketyeg az agya és bosszantja magát, retteg), lassan lesz olyan fizikai állapotban, hogy erre képes legyen (ha a következő kezelés nem gyengíti le megint. Éppen vizsgálatokra várunk).

Azt tudom, hogy már az utcán is nehezen tájékozódik. Ismert helyeken is vezetni kell.

A véleményem, hogy az orvos belátható időn belül nem fogja kiírni, mert a biológiai állapota nem vigasztaló. Erre találta ki, hogy kezelné a számláimat. Ha ezt elkezdjük ki fog derülni, hogy már nem látja annyira sem a monitort, mint eddig. Ha tévedek, akkor legalább van valami feladata, de ha nem, félek attól, hogy mi van, ha erre rájön...

nov. 28. 09:28
 4/7 A kérdező kommentje:
A látásromlást sajnos az idegsejtek elhalása okozza
nov. 28. 09:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, próbálja meg.
nov. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Tényleg romlott a látása, de megoldja. Az, hogy kezelheti a számláimat (van mit csinálni) nagyon jót tett neki.
dec. 6. 11:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennek örülök. Remélem hamar felépül!
dec. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!