Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már ilyen valakinek? És...

Volt már ilyen valakinek? És egy idő utám elmúlik?

Figyelt kérdés
Tegnap osztálytársam véletlenül megütötte a herém, nem volt nagy ütés, ennél már fájt sokkal jobban is. Ugyan úgy mint mindig fájt 1-2 percig azután elmúlt, de ma sétálás közben éreztem hogy fájt a jobb herém, ha sokat sétálok akkor kezd el fájni. Ez mitől lehet? Nem parázok nagyon mert szerintem el fog múlni, csak nem tudom hogy mikor és hogy mitől van. Ha valakinek volt már ilyen az leírná? A válaszokat előre is köszönöm
nov. 28. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, ha here bevérzés történt, akkor annak később komoly következménye is lehet (terméketlenség).
nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Urológus lássa. Ultrahanggal megnézi, és kiderül, mi ez.
nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem mentem el orvoshoz de már múlik, tegnap amikor kiírtam a kérdést akkor este felé volt olyan hogy sétáltam és egyáltalán nem fájt, helyette a gyomrom fájt, nem tudom van-e köze egymáshoz.
nov. 29. 19:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és van valamilyen külsőleg látható tünet a herebevérzésnél? Mert nekem nem látszik semmi rajta, tegnap amikor kiírtam a kérdést akkor egy kicsit olyan volt mintha be lenne duzzadva. De ma már semmi ilyen nincs, ritkábban kezd el fájni és a fájdalom sem akkor mint volt
nov. 29. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!