Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ast 232, crp 6 - az orvosom...

Hosszúhajú kérdése:

Ast 232, crp 6 - az orvosom jól megijesztett. ez tényleg olyan nagy baj, vagy csak a dokim túl fiatal, ezért túlspirázza?

Figyelt kérdés
ezer helyre elküldött kivizsgálásra, még a műtétnek is adott néhány százalékot, kb összefosom magam hogy most mi bajom. ez tényleg nagyon magas, jó, látom hogy határérték felett, de mégsem 1000....

nov. 30. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

"vagy csak a dokim túl fiatal"

Xddddddddddd

nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Egyertelmuen fertozesre utal... az lenne baj, ha nem akarna igy kivizsgalni. Vagy te ilyen leszarom dokit szeretnel? Nem is ertem...
nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

És amugy van valami tüneted?


Nem olyan magas eza szám


kb 5-600 felett van az hogy jajaj van:)

nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3. köszönöm az értelmes segítő választ!!!

2. nem leszarom dokit, hanem aki a két véglet között áll. egy torokgyulladás után pl hónapokig magasabbak lehetnek ezek az értékek, és mint jól sejtettem ez nem az a kategória, ahol műtétekről kell beszélni. mert ez a másik véglet. szerintem te is olyan dokit szeretnék aki nem leszarom, de egy picivel magasabb értéknél még nem írja meg a zárójelentésedet.

1. a fiatal dokik még hajlamosak nagyon tankönyviek lenni, nincs rutin.

nov. 30. 21:57
 5/15 anonim ***** válasza:
2 vagyok: Mert krónikus kisfokú gyulladás nem baj? Ha nincs kivizsgálva, évek múlva súlyosabb problémáid is lehetnek... Az egész dolgot pedig te fújod csak fel, és ráadásul komplexusos vagy a fiatalabbakkal szemben is. Pszichiáterhez is irathatna neked beutalót a doki!
nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5. jaj ha te ismernél engem.... minden egyes helyen bátran reklámozom hogy 47 vagyok, ( ha itt visszanézed a gyakorin ) mert büszkén vállalom. ha te tudnád mekkora valótlanságot írsz...nem is értem honnan szetted ezt a kor dolgot...? és ha ismernél, pontosan tudnád hogy már 30 éve van pszichiáterem... :O szóval bár próbáltál, nem tudtál megsérteni :) a krónikus szó pedig nem áll fenn egy vérvétel esetében, hiszen egyetlen akkut torokgyulladás után vett vérmintán is jelentkezik a magasabb érték. nehéz napod volt, mi? ....
nov. 30. 23:18
 7/15 anonim ***** válasza:
Hány éves a dokid? Szerintem jobb, ha egy könnyen gyógyítható betegségből mihamarabb kikezelnek, mintha évekkel később már a szövődményeket kell kezelgetni. Én nem hiszem, hogy káros lenne, ha egy doki dolgozni akar.
dec. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csak pszichiatriai problemakkal is rendelkezik a T.kerdezo es hat tulkattog mindent...meg szerencse, hogy nem en vagyok a kezeloorvosa. Apenia dolorosa!
dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

7. 40 körül. a műtét szó rémisztett meg. picivel magasabb érték és műtét. komolyan??

8. nekem öröm hogy nem te vagy a kezelő orvosom...apenia dolorosa??? leszbikus vagyok drága..... :D

dec. 1. 13:28
 10/15 anonim ***** válasza:

(1. Vagyok) Pontosan ezért röhögtelek körbe. A 40es doki egyébként már bőven nem fiatal, azt hittem egy rezidenst fogtál ki vagy szakorvosjelöltet:D

Egyébként a nagy rutinnal rendelkező orvosok sem csinálnak mindent jól, inkább legyen meg minden szar piti kis vizsgálatod és jöjjön ki negatívra, mint, hogy ne vizsgáljanak ki és valami hosszan elhúzódó, komolyabb bajod legyen.

Egyébként a műtét sem úgy működik, hogy holnap berántanak rá, addig még vagy 60 vizsgálatot megcsinálnak majd, nem értem mitől fosol

dec. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!