Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyha valaki kipróbálja az...

Hogyha valaki kipróbálja az ecstasyt mérsékelt adagban akkor annak tényleg ilyen nagy az esélye, hogy rosszul lesz tőle?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom aki kipróbálta két egymást követő fesztivál napon még nyáron. Ami érdekes, hogy az egyik nap bő felet próbált. És akkor háromnegyed óra múlva már érezte a hatását bőven mégis eltudott menni wc-re. Utána nem voltak ilyen gondjai és végig táncolta az egészet de eléggé pörgette a cucc és megállni ekkor is alig tudott. Másnap pedig 20-21 óra múlva bő harmadot próbált csak. És itt már bő egy órával, amikor már bőven hatás alatt volt kellett volna kicsit elhagyni a táncteret, de amint kevesebbet mozgott vagy főleg mikor ott is hagyta a helyet és nem volt annyira zene akkor elvileg annyira szétpörgött és beszédült, hogy vissza kellett mennie táncolni mert majdnem rosszul lett. Akkor se wc-re elmenni nem tudott sem kicsit több vizet engedni magának. Tehát inni is alig 1-2 kortyot tudott két óráig. De utána mikor hozzászokott eltudott menni. De nem sokkal utána már a lejövőn volt elvileg az első nap pedig sokáig bírta. Az első alkalom utáni másnapja nagyon jó volt, második utáni nagyon depis. A srác 70-80kg körül van tudtommal és elvileg metezett is előtte. Pedig az elvileg jobban szét tudja pörgetni az embert. És attól nem volt rosszul. Elvileg valami zöld színű nem tudom milyen tabi volt és azt mondta, hogy adott neki közepes szeretetfleest is. Ami elvileg a jó ekikre jellemző, nem tudom mert én Még nem próbáltam ki. De elvileg a második nap kicsit jobban érezte magát. És egyik nap sem rándult meg annyira az álkapcsa, hogy rágóznia keljen. Ez azt jelenti, hogy az MDMA az első kipróbálásokkor sok mindenkire így hat vagy azért lett rosszul mert ütve volt valamivel?

L



dec. 1. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

A mostanság kapható exekbe ki tudja mi van. Igazából mdma-nak kéne benne lennie, de ilyet venni kb olyan mint a zsákba macska. Vagy az van benne, vagy nem.

Na most az mdma toleranciát okoz. Két egymást követő nap a 2. napon nem sokat érezni a hatásából. Ezért akik mdma-s ekit nyomatnak vagy egymás után dobálják (hogy ne csússzanak le) vagy kihagynak legalább 3-4 napot.

A barátod másnap bedobta és be is állt tőle, ergó az nem igazi mdma-s bogyó volt... Innentől kezdve meg csak találgatni lehet hogy mi volt benne.

A rosszullét valószínűleg azért volt mert valami ismeretlen kutyult drog(ok) kombinációja volt, ami másnap még jobban leterhelte a szervezetét.

dec. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Mostanában egyre több bogyó tartalmaz Mdma-t. Ha szeretettflash volt tőle biztos Mdma volt. De lehetett valami 3-cmc katinon féle is. Elvileg ezek is betudják adni de azok tényleg max akkor ha három havonta tolja az ember max. Mivel ott még a redose sem működik akkora toleranciát csinál. De lehet, hogy nem ilyen volt az a kicsi kemény állagú is lehetett amik tavaly mentek. És itt még csúnyább is az ember sokkal. Elvileg pupillákat sem tágítja annyira. De lehetett mellette más is speed bár az sp elnyomja a szeretettflash hatást mert nem engedi, hogy beállj tőle normálisan de nagyon kevés tolerancia vagy kipróbálás esetén nem biztos, ugyan ez lehet talán indok arra is, hogy másnap is érezte illetve létezik az a fogalom is, hogy fordított tolerancia de inkább szerintem más egyéb stimulánsokkal lehetett ütve. Gondolom nem lehetett pedig túl erős a bogyó ha nem is kellett úgy rágóznia tőle. Nekem már 90mg mdma esetén is bőven kell fél csomag rágó. Az is lehet éppen. Hogy pont abba a harmadba került bele a nagyobb adag. Nem mindegy az se, hogy kinek, hogyan reagál a szervezete rá. De ha arra az alja cuccra amit te methnek neveztél jól reagált. Csak mondom, hogy itthon a kristaly a legnagyobb szutyok de az sp sem igazi amfetamin az is designer drog. Én ezeket hanyagolom is mert több a negatív hatásuk mint pozitív.. Általában ilyen Puporka Leonardo félék szokták fogyasztani/árulni őket főleg a kristályt. Akkor szerintem Mdma-ra is kellene jól reagálnia. De első alkalommal inkább negyeddel érdemes kezdeni majd ha esetleg nem adja be vagy jó de nincs rosszul tőle az ember akkor olyan 100-130 perc múlva rá dobni még egy negyedet-felet. Annó én is egy féllel kezdtem de egyáltalán nem voltam rosszul pedig szerintem az erősebb volt mint a barátodé. Jó élmény az ex amúgy. De neked sem ajánlom, hogy kipróbáld mert rengeteg hátráltatója van a dolognak. Az MDMA túl jó cucc, könnyen rá lehet kapni. És utána meg ha nem tudod beszerezni mert pl akitől veszed lecsukják valami miatt vagy valami felesleges probléma lesz köztetek. Vagy ugyanez megtörténik valami szimpla jó barátokkal is. Vagy vannak olyan időszakok amikor szinte nem is lehet találni MD-s bogyót sem. Akkor jön elő a mérhetetlen kattogás az emberből. Nem éri meg, tapasztalatból mondom én azóta nem tudom letenni. Inkább maradj a fűnél az is tud függőséget okozni és ezek a problémák itt is jelen lehetnek. De nem olyan mértékben mert könnyebb beszerezni, nem is tud akkora függőséget okozni azért. És ott legfeljebb annyi, hogy megnézed, hogy gubában legyen, megszagolod és akkor az úgyis az lesz ugyanazzal a hatással. És a legrosszabb covid helyzetben is találni lehetett jó erőseket is. Az exről is persze meglehet néha mondani pl a tavalyiaknál már ha jobban megnézted akkor is megmondtad, hogy kinézetre meg állagra főleg, hogy alig tudtad elharapni olyan kemény volt, hogy nem normális MDMA. De nem lehetett mit csinálni vele mert mind ilyen volt kb. De tavalyelőtt meg előtte még rosszabbak voltak azokról már nem lehetett megmondani.
dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan milyet evett de kis időre láttam valamennyire mikor szedte be és kékes zöld vagy inkább zöld volt és lehet, hogy valamelyik hatszög alakú.
dec. 2. 16:54
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Az oldalnak kikellene adnia minden információt a rendőrségnek ilyen kérdéseknél.E-mail címet,ip-címet mindent.Azt hiszitek ez rohadt menő,de ha majd beledöglesz...mert ugye beledöglesz.
dec. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Amúgy meg rólad van szó mert baromi tájékozott vagy...a hülye is látja...
dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
:D
dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
A kettes válaszolónak írnám, hogy manapság a sima kannabisz sem rendes fű, sajnos a gumókat lefújkálják szintetikus kannabinoidokkal, hogy erősebb legyen a “rossz termés”. Volt egy biztos dealerem, egyszer vettem máshonnan füvet, ami sajnos ilyen szennyezett volt. Azóta nem vagyok jól mentálisan, úgyhogy elég szar ez a drog helyzet Magyarországon. Akinek ép esze van, itthon, illetve Európában (főleg kelet) általánosságban nem próbál ki semmit. Ezek a mai cuccok nem ugyanazok, mint 10-20 éve…
dec. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az összes eki szét van ütve valamivel. Manapság amúgy általába jó MDMA-s bogyókat lehet kapni, annyira már nem elterjedtek a designer sz4rok. De az MDMA melett sokminden lehet benne. De pl az is lehet hogy nem MDMA hanem MDA van benne, ami hasonló de nem ugyan az. Az egyik ekibe tuti hogy MDA is volt, mert haveromnak arra is pozitív lett a drogtesztje utána.

Átalába koffeinnel, speed-el, meg egyéb dolgokkal vannak szétütve, de lehet benne szintetikus katinon meg minden amit el tudsz képzelni nagyjából.

Az meg a másik, hogy két ugyan olyan tablettába se biztos egyáltalán, hogy ugyan annyi hatóanyag van. Pl Blue Punisherből volt 80MG is, meg 470 MG is.

A hatása meg sokmindentől függ, attól is milyen állapotba vagy mentálisan, társaságtól, környezettől, fáradtságtól mindentől függ.


Amúgy én inkább a "meth" miatt aggódnék. Én alapból nem is merném kipróbálni, mert mocskosul be tudsz tőle kattanni, és le is épít nagyon csúnyán mind szellemileg mind fizikailag. De mondok jobbat. Az otthoni kristályoknak köze sincs a meth-hez, talán 1-2 helyen lehet szerezni igazit, azok a c1gánykristályok amiket meg otthon árulnak meg ki tudja mit tartalmaznak. De sz4r kínai designer drogok, amik nagyon csúnyán megeszik az embert. Amit otthon "crack"-nek árulnak az is valami sz4r cigánykristály, amit fóliáznak meg pipából szívnak. Ugyan az csak valamelyiket orrba valamelyiket gőzölve tolják. De ezeknél lejjebb már nem sok minden van. Sztem ezeknek a használata kb azzal egyenlő mint ha lőnéd magad heroinnal, bár attól legalább tényleg jól érzed magad egy darabig. Én láttam pár embert rákattanni ezekre az allja sz4rokra. Elég csúnya állapotba vannak már.

dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hetes ebben igazad van viszont az nem változtat annyit a hatásán a fűnek és nem teszi veszélyessé, hogy annyira sokat számítson persze hosszú távon ezért a fű is káros lehet. Kérdező ha hatszög alakú volt akkor valószínű Philipp Plein volt de lehetett Louis Vuitton is. Utóbbiról tudok nyilatkozni, hogy nem volt olyan erős és nem adta olyan nagyon durván a szeretettflash-t. De volt benne Mdma. A szemeimet elnézve viszont lehet ütve volt valamivel. De én nem zöldet ettem.

#8 Az Mda, Mde mondjuk nem igazán mondható designer drognak. De nem is olyan jók mint az MDMA. De az ekikbe pl szoktak keverni olyan dolgokat is mint ami ezekben a kristályokban van. A kék punisher tényleg zsákbamacska jó minőségűek. De az ember amikor olyat kap nem tudja eldönteni, hogy egye meg mert felet veszel be akkor lehet meg sem érzed ha háromnegyed-egészet akkor meg lehet úgy szét vág, hogy ott ájulsz el.

dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Tudom, hogy az MDA nem designer. MDE-ről meg egyéb hasonlókról nem tudok sokat. Igen, ilyen szempontból tényleg zsákbamacska.

Kb lehetetlen tudni melyikből mennyi kell. Valamelyikből egy fél is túl sok, valamelyikből egy egész is kevés. Nekem általába nincs rá toleranciám, mert sokat hagyok ki a bogyózások közt, de valamelyikből még ígyis megeszek 1,5-2t, valamelyikből meg egy negyed elég lenne.

De szerintem az MDMA minőségétől is függ milyen élményt ad, meg attól is amivel fel van ütve. Meg környezettől, azoktól az emberektől akikkel körül vagy véve.

dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!