Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pilonidális ciszta műtéti...

Pilonidális ciszta műtéti gyógyulás után?

Figyelt kérdés

Pilonidális ciszta műtéten vagyok túl, 18 éves lány vagyok, nagyon sokat szenvedtem vele, több mint 1 hónapja volt a műtétem,a sebet nyitva kezeljük itthon (magától kell felsarjadnia elég mély és nagy seb) és 2 hetente kontroll a dokimnál.

Doki úgy véli szépen gyógyul.

A kérdésem az lenne, aki már átesett ezen és meggyógyult,ugyan olyan életet tud élni mint előtte? Az a félelmem, hogy begyógyulás után sem tudok majd olyan dolgokat csinálni, mint előtte, pl. Biciklizés,edzés vagy a tengerben esetleg nyilvános fürdőkben, medencékben fürdés, és olyan dolgok amikhez az a rész is igénybe van véve, attól tartok hogy kiszakadhat a seb/heg gyógyulás után, egy guggolástól vagy bármitől.

Aki túl van ezen kérem szépen ossza meg a tapasztalatait!

Előre is köszönöm!



dec. 5. 01:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem gyakorin kell ilyet kérdezni, itt mondhat bárki bármit.


Felemeled a telefont, megkérdezed a dokidat és más orvosokat is felhívsz informálódni.


Nem harapnak és rengeteg emberrel találkoztak, akiken keresztül elmondhatják a véleményüket tények alapján.


Tanulj meg megfelelő helyen megfelelő embert kérdezni!

Mert ez az élet minden területén igaz és fontos, de akár életmentő is lehet.

dec. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Természetesen a dokimtól is meg fogom kérdezni.

Csak hallottam innen-onnan ezt azt, olvastam sokat róla, ezen a felületen is olvastam erről a betegségről és sokan írták hogy műtét előtt állnak vagy túl vannak rajta és érdekelt volna a véleményük, a tapasztalataik akik valóban "átszenvedték" már amit most én.

dec. 5. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!