Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden álmom egy orr piercing,...

Minden álmom egy orr piercing, de így jártam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

10 éve szerettem volna az orromba oldalra egy karikát, így kb. másfél hónapja elmentem csináltatni.

A piercer rögtön betette a karikát, elmondta, hogy ápoljam (napi 3x octenisept). Rá 2 hétre elkezdett gennyesedni, majd véres csomó nőtt mellé. Először tyrosur géllel kentem, majd nem hatott, így az oxycorttal kezeltem. A genny és vér elmúlt, de a csomó ott maradt, ami hol fájt, hol nem. Visszamentem hozzá, és kicserélte egy L alakú pöttyre. Másnap reggel arra ébredtem, hogy a piercing sehol, kijött. :) Nem tudtam visszatenni, mert belül is nőtt egy hatalmas csomó, és nagyon fájt. Ez volt 2 napja. Beszéltem vele, hogy tudna-e fogadni, de csak egy hét múlva tud, szóval egyelőre lemondtam erről az egészről, nagyon szomorú vagyok.

Most jelenleg kint is, bent is van csomó, és valószínűleg már újra kellene szúrni. Ez más a második piercer, akihez mentem, és tök jó híre van (az első rossz volt, neki nem engedtem, hogy bármit is csináljon az orrommal).

Nagyon csalódott vagyok, és nem tudom, hogy mit tegyek. Vagy egyszerűen nem való nekem az orr pc, és érdemes lenne valami ál-piercinget keresnem?

Amíg a karika bent volt pár hétig, annyira imádtam. :(

Ráadásul csomó ismerősömnek karikával kezdték, és semmi bajuk nem volt.


dec. 9. 08:18
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem lehet tudni, hogy a piercer hibája-e, vagy ilyen a szervezeted,ilyen esetek előfordulnak,
dec. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen időben szerintem nem célszerű orrpiercinget rakatni, mert a hideg meg a nátha nem hagyja gyógyulni. Az UV miatt a nyár sem jó.
dec. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Sok minden jobb ha álom marad az ember életében , én is szeretnék oroszlánokat idomitani .
dec. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tengeri sót neki legközelebb. Minden piercingemet azzal ápoltam, rövid időn belül begyógyultak. Kevés vízben fel kell oldani egy kiskanál tengeri sót, és azzal ecsetelni. Nekem a piercerem ajánlotta, és tökéletesen működik.
dec. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nekem kb egy éve csinálták meg. Karikával nem a legcélszerűbb kezdeni nehezebben gyógyul. Octeniseptel fújtam, ha dudor kezdett kialakulni arra teafa olajat kentem ami szépen le is szárította. Kb 2-3 hónap alatt begyógyult.
dec. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a tengeri sót tudom rá ajánlani, nekem is érzékeny volt a bőröm és azóta minden oké
dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsánatot kérek, hogy az Ön kérdéséhez, a Te kérdésedhez írok, de szeretném tudni, egy lánynak, nőnek melyik piercing tetszik, ha vagány stílus képviselője, és szeretne elegánsan megjelenni emellett, és megmarad, benn hagyja, nem csak fülbevalóképpen hordott piercingre gondolok, hanem pl.: orr piercing, nyelv piercing, vagy egyéb.

Válaszát, válaszodat előre is köszönöm szépen.

dec. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem az orrban a pötty, kristályos.

:)

dec. 30. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!