Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Köhögés és fájdalom?

Köhögés és fájdalom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, múlt héten volt hogy egy hétig volt streptococusom és ezen a héten már elmúlt de maradt a köhögés, tegnap este kezdett el fájni a mellkasom meg a hátam jobb oldala amikor köhögök vagy az orromon hírtelen mély levegőt veszek. Mozgás közben is fáj, vagy ma már rendes ülő állapotban is érzem hogy nyom. Emellett eléggé fáradt vagyok és kedvetlen. Mi lehet ez? Válaszaitokat előre is köszönöm!

dec. 10. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Tüdőgyulladás ,mellhártyagyulladás....menj be az ügyeletre ott csinálnak röntgent,vérképet...jobb kizárni.Én egy! hónapot voltam bent a tüdőosztályon mert küldtek ide oda...a végén két liter folyadékot szívtak le a szubintenziven a mellhártyából törökbálinton.
dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mégegy dolog....ne ijedj meg,lehet hogy neked nem ez van,de a tüdőgyulladás sunyi tud lenni...tudom hogy sokat kell várni az ügyeleten,de szerintem ne várj vele napokat.
dec. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!