Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kérlek titeket, hogy ne...

Kérlek titeket, hogy ne nevessetek ki a kérdésem miatt, de rajtam kívül más is észrevette magán, hogy ha a fejét vízszintesen előre hajtja, és úgy fotózza le magát, a telefont már majdnem a földön tartva, akkor kissé eldeformálódik az arca?

Figyelt kérdés
Ráncos lesz a bőre, és vagy 20 évvel öregebbnek látja magát az elkészült fotón? Aztán amikor normális testtartásban fotózza ismét magát, akkor pedig újra kisimul az arca? Nagyon ijesztő volt ezt látnom, más is tapasztalt már ilyet? :/
dec. 14. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak bizonyos szögek ahol ha lefotózza magát az ember akkor előnytelenebbnek tűnik.


Ez mindenkinél így van, szóval nyugi. Én is mindig állítgatom össze-vissza a szögeket ha szelfit akarok csinálni mert a fényviszony sem mindegy a szög mellett.

dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
100%
Amikor előrehajolsz vagy fejjel lefelé vagy, az arcodon az izmok, bőr meg a "hús" arra fog esni, amerre a gravitáció húzza, szóval persze hogy más mint amikor megszokott módon tartod a fejed.
dec. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a tokám válik erős jelenlétűvé.
dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Csak ijesztő volt látnom magam így, eltorzult arccal. :/ Meg hát gondolom minél idősebb valaki, annál ráncosabbnak látszik ilyen fotókon. Én mondjuk nemsoká 50 éves leszek, szóval sajnos már nem vagyok fiatal.
dec. 14. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:

4.

Pedig lehet, hogy az a valós...

dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fotózd le az arcodat kézen állva, ahogyan a padlót nézed...
dec. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!