Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyakfájdalom? Mi ez? (sos)

Barthafanni kérdése:

Nyakfájdalom? Mi ez? (sos)

Figyelt kérdés

Három hete, valószínűleg elaludtam a nyakam és fájt, viszont ahol fájt elkezdtem nyomkodni, hogy megnézzem van e duzzanat stb, nem volt. Utána elmúlt egy idő után, egy lentebbi helyen viszont vissza tért, és sajnos előtte ott is néha megnyomkodtam hogy ott fáj e, valószínűleg azért kezdett el ott is fájni? Azt hozzá teszem hogy csak nyomásra, és mozgásra, fáj, mozgásnál is egy idő után enyhül a fájdalom.


Ma egy harmadik helyen éreztem, valószínűleg ott is nyomtam, picit jobban fáj mint a többi, de az is csak nyomásra fáj, ha nem nyúlok hozzá egyáltalán nem fáj, maximum ha nyújtom a nyakam vagy ha sokáig ülök és utána mozgatom.


Es mikor új helyen kezdett el fájni, az előző helyen elmúlt, miután már nem nyomkodtam, meg ugye kis idő eltelt, pár nap.


Ez ugye nem talyog? Valószínűleg csak a nyomkodas miatt fáj, vagy begyulladt izom?


Duzzanatot nem érzek, maximum egy picit amiatt ugye hogy nyomtam de semmi több


Előre is köszönöm a válaszokat!



dec. 16. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy jut eszedbe a tályog???

Valószínűleg elfeküdted -a nyak nagyon érzékeny terület- és a nyomkodás sem használt neki.

Pár nap alatt magától is meggyógyul, ha kímélik, békén hagyják.

dec. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Tornásszál.
dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!