Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltatlanként hogy élted meg a...

Oltatlanként hogy élted meg a nyomást, amit rád raktak az elmúlt időszakban?

Figyelt kérdés
dec. 18. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Milyen elmúlt időszakban? Már senkit nem érdekel 1-2 éve.
dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1.

Többen még a 4. oltást veszik be!

dec. 18. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Egyedül a koripályán kértek oltási igazolást, sehol máshol.

Az ugye nincs és nem is lesz, de volt ez a kovidon átestem kártya azt ugyanúgy elfogadták.


Nyomást nem éreztem, mivel hülyeséggel nem lehet Nyomást helyezni rám.


Sőt.

Igazából én egy elég jó korszaknak éltem meg, mivel minden be volt zárva, így nem kellett nőkre randira programokra költeni, és lakásra is sokkal könnyebben feljöttek, mert vagy a lakás vagy az utcán fagyoskodás.

Szóval tejszínhab meg 1 üveg bor és kész is.

dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

@1 Igazad van, épp ennek is köszönhető, hogy jelentősen megnőtt a légúti megbetegedésben szenvedők száma az utóbbi hetekben. Ráadásul minél többen kapják el, annál nagyobb az esélye újabb variánsok kialakulásának.

[link]

dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Az elmúlt másfél évben semmi.

Azelőtt volt olyan, hogy nem mehettem be egy étterembe. Ezért miattam a teraszon kellett leülnie a társaságnak.

dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!