Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen belső aranyér elleni...

Milyen belső aranyér elleni kúppal volt jó tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Ami hat is, és felszívódik nyom nélkül, vagyis egy szellentésnél nem fogja barna folyadék elárasztani az alsóneműt még reggel is.
dec. 19. 08:18
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
Proktis-M. Előtte Reparont és Spertit próbáltam, a Reparon volt a legrosszabb, utána jön a Sperti, a legjobb pedig a Proktis volt. Valamennyire amúgy mind ki fog folyni, mert odabent felolvad.
dec. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát, a legdrágább a legjobb... :)

Köszönöm, kipróbálom.


(Más is írhat azért nála bevált fajtát.)

dec. 19. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Vegul melyik volt hatasos? Ha egyaltalan az volt barmelyik is:)
jan. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én a Proktis-M-et vettem végül. Nem valami csodaszer. Persze, lehet, hogy nélküle még rosszabb lenne a helyzet.

De ebből a szempontból tényleg jó, hogy felszívódik a vivőanyaga, tehát legalább használható. Hiába hatásos az olyasmi, amit nem merek használni...

Arra én is kíváncsi lennék, a Sperti mennyire hatott?

jan. 13. 10:35
 5/6 anonim válasza:
Szia! Milyen érzés produkált a belső aranyér? Nem tudom nekem olyan-e, de nálam pld az van, ez ma jeltkezett, eddig soha, mint ha belém lenne szorulva a széklet, és nem fér ki a végbelen. Aztán visszahúzom és kicsit jobb. Eléggé megvagyok rémülve.
ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nálam olyan érzés van gyakran, mintha wc-znem kellene. Ennyi.

Meg vérzik székeléskor, elég erősen.

ápr. 19. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!