Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A térdduzzanat az magától is...

A térdduzzanat az magától is felszívódik teljesen, ha igen mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete futottam, és éreztem, hogy fáj közben, ahogy ütközött a talajjal.

3 éve nem futottam, de csak kis kocogás volt, nem gondoltam, hogy árthat.


1-2 nap múlva kezdtem érezni, hogy fáj, ha leguggolok, behajlítom.


Egy kicsit fáj a csont környéke.

Őszintén nem tudom eldönteni se, hogy duzzadt e vagy sem, mert a térdet nem nézegetem folyamatosan, nem olyan szembetűnő, mint egy vádli mondjuk. Csak érzem, hogy kicsit feszül, ezért gondoltam, hogy lehet folyadék.


Van, hogy fáj, főleg, ha sokat állok, reggel mikor kikelek az ágyból, alig érezni, gondolom addig pihen.


De sétálgatni szoktam, hogy mozogjak valamit, és van, hogy utána fáj, és csak akkor enyhül, ha pihentetem.


dec. 24. 16:01
 1/2 A kérdező kommentje:

Kb 1 hete ezt érzem, azt gondoltam, biztos csak csont fáj, ami majd elmúlik, de most nem tudom, lehet a folyadék van ott, és azért fáj.


Nagyon félek, hogy ha így marad, mi lesz.

dec. 24. 16:04
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
Ez tipikusan olyan kérdés, amit nem lehet megtippelni. El kell menni orvoshoz. Több olyan ismerősöm volt, akinek hasonló tünete volt, nem ment el. Valaki csak hónapok múlva, évek múlva szánta végül rá magát. Szalagszakadása, illetve valami szalagproblémája volt mindnek. Munkatársam egy ideje már panaszkodott a vállára, most végre elment orvoshoz, azt mondták, hogy szalagszakadás, de nem tudná megmondani, hogy mikor, mivel tudta így megerőltetni magát. A szalagszakadáson még akkor tudnak a legtöbbet segíteni, amikor még friss. Szóval nem kellene húzni. Ha meg semmi komolyabb, akkor legalább megnyugodhatsz, meg felírnak valami krémet, egyebet, ami majd segít. Még gyógyszeres rásegítéssel is több hét-hónap lehet a problémától függően, hát anélkül meg ki tudja. Szóval, én mindenképpen rászánnék egy napot az életemből egy orvosi kivizsgálásra. A térded azért egy olyan dolog, amit életed végéig szeretnél használni.
dec. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!